Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyomoridegem van ettől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyomoridegem van ettől a nőtől. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok és az egyik 19 éves lánybarátnőmről van szó. Megpróbálom lényegretörően leírni, hogy mi a helyzet.


Két hónapja szakítottam a barátnőmmel, akivel nem voltam sokáig együtt (júliustól kb nov. közepéig) utána nagyon magam alatt voltam és mások vígasztaltak engem, köztük ez a 19 éves lánybarátnőm is. Tanácsot adott, mellettem volt és én nagyon hálás vagyok neki ezért. Viszont egy idő után, ha témába jött újra az exem, hogy mennyire szomorú vagyok, már mérges lett. Degradálta az exem aztán velem is összeveszett, hogy hogyan lehet ilyen nő után futni, aki nem becsül meg engem. Pedig én már nem futottam utána, csak témába került elég sokszor ő, mert azért megviselt a dolog.


Utána egyre többször keveredtünk vitába, ilyen apró félreértések miatt. Oké, jogos, hogy azt mondja idióta vagyok amiért egy olyan nőre gondolok folyton, akinek én nem kellek és hülyének nézett. De aztán már más dolgok is zavarták őt. Pl. mikor már úgy ahogy kezdtem túllenni exemen, elkezdtem ismerkedni nőkkel és mondtam neki, hogy mennyire tetszik nekem az egyik és milyen jó lenne ha alakulna valami. Ott is felkapta a vizet, hogy egy csomó nő van a világon, ne arra az egyre várjak, hogy visszaírjon. Aztán annyira feldühödött, hogy azt mondta többet ne is beszéljünk. Utána később bocsánatot kért, hogy ne haragudjak, csak mostanában nehezebb időszakon megy keresztül. De a viták utána sem fejeződtek be.


Egyre többször írta, hogy milyen helyes vagyok, jól nézek ki és mégis lenézem magam, hogy futottam egy ilyen nő után. Tetszettek a bókjai. Random flörtölni kezdtem vele, nem tudtam mit csinálok. Aztán azt mondta mi ketten is lehetnénk egy pár, megpróbálhatnánk. Én nem mondtam rá semmit, csak a többi mondatára reagáltam, mert én nem tudom mit akarok tőle. Mindig is barátként tekintettem rá, de amióta többször flörtöltünk, olyan fura érzésem van. Állandóan összeveszünk, mert ő féltékeny és azt hiszi más nőkkel beszélek vagy pedig megsértődik valami apróságon. Fura az egész, így utólag belegondolva azért lehetett mérges egy idő után mikor az exem feljött témába, mert már akkor is féltékeny volt. Ha nem az van amit akar, akkor bevágja a durcát. Te mindig legyél vele kedves, akkor is ha ő a semmin is képes megsértődni. Olyankor próbál eltolni magától, mert úgy van vele, hogy megbántottam és nem akar sérülni. Én már tényleg nem tudom mit akarok tőle. Vonzódom hozzá, de folyton drámázik minden apróságon. Ha sokat flörtölök az a baj, mert azt mondja nem tud rajtam kiigazodni, ha nem flörtölök és nem érdeklődök akkor meg az a baj. Nem tudom mit tegyek. Ő könnyen kimondta, hogy majd többet szeretne mint barátság, de nekem ez nem ilyen egyszerű. Plusz amíg nem tudott róla, hogy van egy barátnőm, akivel aztán szakítottunk, addig a jelét se mutatta, hogy egyáltalán érdekelném mint férfi.


Nagyon erős testi vonzalmat érzek iránta, viszont amióta hol veszekszünk hol flörtölünk, kicsit gyomoridegem van. Nem tudom, hogy ez talán annak a jele, hogy nem ő a megfelelő személy? Úgy tudon mikor szerelmes valaki akkor érez ilyesmit gyomortájékon, viszont nekem sokkal inkább hasonlítható a stressz érzéséhez. Esetleg ez az idegesség fakadhat abból is, hogy nem tudom eldönteni mit szeretnék ettől a nőtől?


Köszönöm, hogy figyelmet fordítotok rá és elolvassátok.



jan. 11. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Keféld meg
jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ennek a "barátságnak" annyi és ideje lenne megszüntetni mindenfajta kapcsolatot (online&offline) is ugyanis ő nemcsak testi vágyat érez irántad hanem beléd esett míg te nálad csak vonzalom áll fenn és nem fogsz beleszeretni soha.

Már csak azért, hogy erőltetné, hogy oda juss és egyáltalán nem bízna benned hiszen eddig észre se vetted és nem tudnád neki megadni amit ő várna el.

Te még inkább tele lennél gyomorideggel míg ő frusztrált lenne még jobban. Egyszerűen nem illetek össze, tönkretennétek egymást. Tehát búcsút ints neki inkább örökre!

jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
már rég meg kellett volna dugni és nem itt szenvedni ő is azt akarja de te vagy a férfi neked kell át hívni filmezni aztán le kell kapni, frusztrált hogy vágyik rád de te nem lépsz pedig ez egyértelmű.
jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

"Aztán azt mondta mi ketten is lehetnénk egy pár, megpróbálhatnánk."


Nemcsak kefélni akar. Kihasználnád, ígérgetnéd, hogy vele maradsz, hazudnád, hogy szerelmes vagy belé szex miatt? Tudnál a szemébe nézni ha leesne neki, hogy átverted? Akkor kettyintsd meg, de ha lelkiismeretes vagy akkor inkább megmondod neki, hogy nincs esélye nálad.

jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
"Nagyon erős testi vonzalmat érzek iránta, viszont amióta hol veszekszünk hol flörtölünk, kicsit gyomoridegem van. "-ezt traumakotesnek hívják. Az ilyen se veled, se nélküled érzelmi bántalmazo kapcsolatokban alakul ki. Ha valakitől gyomorégés van, az nem jó jel. Szerintem is szakítsd meg vele a kapcsolatot. Gondolj bele, mit csinálna, ha járnatok? Teljesen kontroll alatt akarna tartani.
jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Hol marad a női tartása? Szánalmas egy ribi. A legjobb megoldás teljesen megszakítani a kapcsolatot vele.
jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló, itt nem arról van szó, hogy kihasználnám. Tényleg nem tudom mi az amit érzek iránta, nehezen különböztetem meg az érzéseket. Azt mondják mikor szerelmes az ember akkor érez ilyesmit a gyomrában, viszont nekem már kissé átmegy kellemetlen hasfájásba. Félek a szerelemtől, a kapcsolattól is, mégis hogyan felelnék meg neki, ha már most kiakad apróságokon és megsértődik? Pl. ha nem mondasz olyan kedves szavakat amiket ő akar, már sértődés van. Pedig nálam ez nem megy olyan egyszerűen, én nem tudom ilyen könnyen szavakba önteni az érzelmeim.
jan. 11. 21:01
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Van gond, az 5-össel értek egyet. Ezekre a testi érzésekre nagyon oda kell figyelni! Általában jelzi, hogy valami mégse annyira okés a másikkal. Azért lehet ilyen ambivalens érzésed vele kapcsolatban, mert szavak szintjén nagyon szép és jó minden, de közben ez a folyamatos sértődés, bűntudatkeltés, és még ki tudja mennyi minden van és lenne, ez teljes mértékben toxikus. És tudat alatt érzed te is, a szervezeted jelez is rá. Még az is lehet hogy személyiségzavaros, tényleg elég sok baljós előjelet felsorolsz. És akkor a java még tuti hátravan, gondolj bele most még megpróbálja a leggázabb dolgokat elfedni. Mi lenne ha kapcsolatba lépnétek, és minden nyíltan rád lenne eresztve. Szerintem is inkább zárj le vele mindent. Amúgy se fair hogy ő többet akar, te meg hezitálsz. És azzal se értek egyet hogy szexeljetek csak úgy, mert utána már jogosan akarhatna többet, vagy fordulhatna ellened, ha utána szabadulsz meg tőle.
jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Sosem lennél neki elég jó. Mindig bele fog kötni mindenbe és folyamat menne a dráma. Hagyd. Ez nem szerelem hanem stressz.
jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ezt a barátságot szépen lassan engedd el. Egyértelmű a lány többet érez irántad mint te ő iránta. Ez kb 100%. Ha lefekszel vele, vagy elkezded hülyíteni azután ő fog szenvedni. És mivel valaha jó barátok voltatok ezt inkább ne tedd meg vele.


Én ezt tudom tanácsolni!

jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!