Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vonzódtatok/ alakult ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódtatok/ alakult ki szerelem bennetek egy olyan ember iránt, akivel sosem gondoljátok volna hogy valaha megtörténne?

Figyelt kérdés

Úgy érzem vonz a 66 (f) éves tanárom 21 (l) éves fejjel. Sosem gondoltam volna, hogy egy apámnál 6 évvel idősebb nyugdíjas ember fog ja akár egy kicsit is megmozgatni a fantáziám és a pillangókat a gyomromban. Fogalmam sincs mit tegyek ez ellen, mert szinte olyan, mintha egy mágnes vonzana hozzá.. mindenképpen le kellene állnom róla mert.. na, hát neki unokája meg 3 felnőtt gyereke van és felesége.. ebből soha a büdös életben nem lenne semmi, csak fájdalom.. de hogyan tegyem?


Miért vonz egyáltalán? Úgy érzem a személyisége ami lenyűgözött. Határozott, kedves, céltudatos ember és még sorolhatnám... de gondolom tudjátok ti is, hogy az a legerősebb vonzalom ami úgy alakult ki, hogy soha nem is gondoltad volna, hogy valaha is létrejön......



jan. 11. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, történt ilyen velem is.
jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne, többször is.

Most például egy sokkal sokkal fiatalabb srác akinek jó régen az egyik közeli hozzátartozójával együtt voltam.

Mindenképp tabu, minden tekintetben és kisfiú is hozzám.. és mégis néha elengedem, hogy nehogy már ilyen butaság járjon a fejemben, aztán megérint és megint olyan vonzalom söpör át rajtam, hogy napokig nem tudom túltenni magam rajta..🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

jan. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hehe erre mondják a rosszmájúak hogy apakomplexusos 😂 vonzódsz az idősebbekhez, az intelligenciájukhoz, látsz bennük "valamit" amit a korosztályodban nem.
jan. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Amikor először megláttam fürdőnadrágban majdnem elokádtam magam :D Aztán elkezdtem vonzódni hozzá bár inkább aszemélyiségéhez. Emlékszem mondtam is valakinek hogy azért összejönni biztos nem tudnék vele. Aztán összejöttünk és életem legrosszabb szakítása volt vele.
jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vonzódni lehet, de nem kell mindent beteljesíteni. Ahogy okosan le is írtad, ebből nem lesz semmi. A tanárokba gyakran szeretnek bele diáklányok, hiszen a pozíció, az intelligencia vonzó tud lenni. Egy 60+-os férfi is tarthatja nagyon jól magát. Jövőtök természetesen nincs. Keress korodbeli fiút.
jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a közeli bolt pénztárosával alakult ki ilyen. Alapvetően észre se venném, de feltűnt, hogy mindig megnéz magának. Gondoltam, ok, nyilván minden nőt nézeget, ezt csinálja unalmában egész nap.

Egy idő után elhintett egy-két bókot felém. És aztán azon kaptam magam, hogy elkezdtem őt "megfigyelni". Elkezdtem kíváncsi lenni, hogy milyen ő, és ahogy így titokban figyelgettem (miközben a napi bevásárlást intéztem), egy roppant érdekes személy képe alakult ki bennem róla.

Abban az időben voltak elég beszédes összenézéseink és akár azt is el tudom képzelni, hogy eléggé összepasszolnánk, magamhoz nagyon hasonlónak érzem. De nem ismerem eléggé, szóval az is lehet, hogy mindez a fantáziám szüleménye, mindenesetre a kíváncsiság jelen van bennem.

Nekem családom van, így részemről tuti nem lesz belőle semmi. Hogy neki van e családja vagy valakije nem tudom. Jelenleg ott tart a dolog, hogy inkább kerüljük egymást, pl látom, hogy direkt nem néz rám mikor összefutunk és én is inkább másik pénztárnál fizetek, ha lehet. De még mindig úgy vagyok, hogy rögtön kiszúrom, hogy a bolt melyik részén van épp és amit érzek, az szerintem a beteljesületlenség miatt van. Lehet, ha eltöltenék vele pár órát, olyan dolgok derülnének ki, amik véglegesen kiábrándítanának. Így meg a hiányzó információkat a képzeletem tölti ki, ami nem feltétlenül fedi a valóságot, de idealizálja a személyt.

Azért írtam ezt le, mert lehet nálad is az van, hogy csak egy részét látod az embernek, amikor tanárként funkcionál, de ilyenkor egy csomó más tulajdonsága nem ismert számodra.

jan. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen :)
jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!🥰


#3, hát azzal meg is vagyok áldva évek óta. 😬


#6, azt hiszem tényleg így vagyok. És sajnos egyre rosszabb mióta a kérdést kiírtam..


Az a probléma, hogy mi is elkezdtünk szemezni, vagy nem is tudom. Lehet érez valamit rajtam, mert sajna ha valakihez vonzódom azt igen nehéz elrejtenem és kb mindenki rájött már, akihez eddig közöm volt, hogy mizu.. éreztem viselkedésből meg ilyenek.


És gyakran van az, hogy mikor kiad egy feladatot és én csinálom, mikor felnézek csak azt látom, hogy figyel. Van,mikor elkapja a tekintetét, de van mikor olyan, mintha a gondolataiba mélyedve figyelne és olyankor csak zavaromban elnézek és próbálok úgy tenni, mintha nem vettem volna észre, hogy bámul.


Ő egyébkét egy roppantul szigorú ember, magázódik mindenkivel, nem nagyon érdekli a diákjai magánélete, de velem párszor már elbeszélgetett óra közben. Lehet csak szimpatizál velem, mert kb egyedüli emberként tanulok a tantárgyára, de nekem olyan fura. Volt, hogy beszéltünk valamiről és ugye ő mindig magázódik és azt vettem észre, hogy annyira beszélgetünk óra közben egy rólam szóló dologról, hogy letegezett és talán észre sem vette, olyan jól elbeszélgettünk és tök jót derültünk a sztorimon. Utána megköszönte már magázva, hogy meséltem a dologról az óra témájával kapcsolatban, ezután kicsöngettek és nagy gondolkodóba esett, csak ült és nézett ki az ablakon, majd végig nézte ahogy kimegyek az ajtón szünetre. Áhh, nehéz igy leállnom róla..

jan. 19. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!