Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelemnek nevezhető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelemnek nevezhető?

Figyelt kérdés

Az illetővel pár éve ismerjük egymást,ezalatt kialakult köztünk egy elég szoros,szinte már barátinak nevezhető viszony.Bizonyos tényezők miatt ebből nem is lehetett több.A mai napig sincs köztünk semmi intim,köszönés,mosoly,idő függvényében tudunk pár mondatot váltani,viszont ezt én rendkívül intenzíven élem meg.Például ha belép a helyiségbe,ahol tarzózkodom,érzek valami különös izgalmat legbelül és mintha volna valami a levegőben.Sokszor dobban egyet a szívem,ha látom.Borzasztóan hiányzott,amikor hosszabb ideig nem láttam,alig vártam,hogy beszéljünk,ami meg is történt.Velem akkor madarat lehetett volna fogatni...Holott tisztában vagyok vele,mik a körülmények,a határok.Nem is mond semmi olyat,ami szabályszegőnek minősülne,ugyanakkor bókol,van,hogy flörtöl.Én ezektől a szeretetmorzsáktól teljesen kész vagyok.Ugyanis nagyon tetszik.Pedig realista gondolkodású emberenek tartom magam,ahogy őt is,totál józan meg kimért egyébként,mégis mintha tőle függene a hangulatom.

Nem vagyok bőgőmasina,csak otthon engedem el magam,ennek ellenére amikor ritkán valamiért félre csúszik köztünk a kommunikáció vagy az ő hangneme erősebbre sikerül velem szemben,sikítanék és eleve elcseszi a napom.Aztán jön ő,egymásra nézünk.Néma bocsánat kérés,majd verbális következik.

Befészkelte magát a gondolataimba.Egyre inkább azt érzem,ez nem pusztán plátói rajongás,ennek tétje van...és ez a tudat megijeszt.Minél inkább próbálok távolodni tőle,annál jobban visszhangzik bennem egész álló nap,basszus,miket mondott,hogy nézett rám,egyebek.



jan. 11. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen te szerelmes vagy - minden alap nélkül - a pasi meg nem. Nem plátói a szerelem, de te ringattad bele magad abba ami valójában nincs is.
jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakits a baratodal aztan utana mehet az ismerkedes.
jan. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs senkim!
jan. 12. 18:17
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
65%
Inkább csak annak csúfolható.
jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!