Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megsértődött rám emiatt. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött rám emiatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Huszonhárom éves vagyok és egy nálam két évvel fiatalabb nővel ismerkedek. Eddig egy randink volt, itt jól megvoltunk, megvan a testi vonzalom is.

Most épp messze vagyunk egymástól mert neki el kellett utaznia a sulija miatt. Emiatt most csak chaten beszélünk. Viszont már olyanokat ír, hogy hiányzok neki. Nekem meg idő kell hozzá, hogy egy ilyet kimondjak a másiknak, meg még nem is ismerjük egymást annyi ideje. Nem írtam neki vissza rá, hogy "te is hiányzol" és emiatt most megsértődött. Nekem a szeretetnyelvem inkább az érintés és az együttöltött idő, nem vagyok jó abban, hogy ennyire nyíltan kimondjam az érzéseim.


Mit tegyek? Hogyan engeszteljem ki? Egyszer már elmondtam neki, hogy nálam ez nem megy ilyen egyszerűen, de úgy látszik figyelmen kívül hagyta. Most nem beszél velem. Igazság szerint hiányzik és rossz érzés, de nem merem leírni neki.



jan. 12. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Mondd meg neki, hogy több idő kell neked és nem vagy a szavak embere, de ez utóbbiban tudsz fejlődni.


Csak az a baj, hogy tudja mérgezni a kapcsolatot az, ha az egyik fél már szerelmes, a másik meg nem. Én azon az oldalon voltam, aki szerelmes volt, hamar kifejeztem és kimondtam. Ő meg nem értette, hogy tudok szerelmes lenni és hogy neki még kelleni fog 2-3 hónap hogy kialakuljon. Nekem ez nagyon rosszul esett, nem értettem, hogy lehet együtt velem, ha nem szeret, az exeim szintén ilyen hamar szerelembe esős típusok voltak. Rossz érzés volt, hogy én több helyzetben is ki akartam volna mondani, de visszafogtam magam, féltem, hogy újra elszólom magam. Őt meg frusztrálta, hogy a barátnője szereti, ő meg nem tart még ugyanott, ezért kidobott.

jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem én is kezdek szerelmes lenni, de akkor sem merem ezt kimondani ilyen könnyen. Talán akkor már nem is kellenék.
jan. 12. 16:14
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Váljatok szét békében. Nem passzoltok, az ő szeretetnyelve más és nem tiszteli a tiéd. Mindig problémát okozna, hogy ő erőszakoskodna, majd megsértődne. Nem tudom mióta "ismered" online, de gondolom maximum egy hónapról beszélünk, vagy két hétről és egy randin vagytok túl. Lehetetlent vár tőled. A testi vonzalom kevés, sőt még a kedvelés, szimpátia is, mert nagyon friss ez az "ismeretség" még.

Siet, rögtön akar mindent. (Lehet szeretethiányos és mindig rajtad vezetné le. Ha még írnád is neki naponta, hogy hiányzik, szereted és hercegnőként viselkednél vele neki az se lenne elég!)


Nemhogy örülne, hogy legalább a kémia megvan ő azonnal szerelmet szeretne, hogy hasra ess tőle. Persze most nem ír, hogy legyen bűntudatod (ami miatt nem lehet!) és várja a hosszú üzenetet amiben elnézést kérsz tőle és magadtól írod mennyire hiányzik, gondolsz rá, oda vagy érte (mégha nem is érzed).

Hisztis - gyerekes, kicsinyes és persze passzív agresszív - csenddel ver, hogy elérje célját.

Nem való hozzád, teljesen kikészítene téged, megfojtana.

Ha jót akarsz magadnak offolod őt örökre!

jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

& szerelemről nem beszélhetünk még 3 hónap után sem, akkor vagy szerelmes ha jobban megismered és akkor vagy igazán szerelmes/szereted ha elfogadod a hibáival együtt. Amit ő érez az maximum a kezdetleges láng - fellángolás amiből kialakulhat szerelem, de mivelhogy erőlteti az érzéseket ebből jó nem fog kisülni. Te is csak bebeszéled magadnak, hogy kezdesz belészeretni.

Na de ha ettől eltekintünk: tegyük fel szerelmesek vagytok akkor se működhet a kapcsolat, mert ő mint írtam türelmetlen míg te óvatosabb, érettebb vagy. Sehogy! Egyáltalán nem illetek össze.

jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Érzelmi zsaroló. menekülj.
jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek a többivel. Manipulál, zsarol. Talán nárcisztikus hajlamai vannak. Én is amondó vagyok, hogy menekülj...
jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Kifogtál egy tipikus érzelemfüggőt, egy találka/csók/dugás után máris házasságról, összeköltözésről vizionál. Ha te nem érzed ugyanazt akkor zárd a storyt, mert sziámi ikerként rád akar majd csimpaszkodni.
jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kitana. ***** válasza:
89%
Nem normális egy randi után már ennyire a másikra telepedni és kierőszakolni belőle az érzéseket, ha hónapok óta együtt lennétek, akkor megérteném, hogy megsértődik, de ti egy randin vagytok túl, mások ilyenkor maximum annyit éreznek, hogy benne lennének egy másodikban is.
jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

menekülj, vagy fuss utána te döntesz, a te életed, ne hallgass senkire, akármit mondanak.

zsaroni nem ér játszani nem ér az érzelmekkel, még nagyon fiatalok vagytok, hogy tapasztaltak legyetek ebben, de éremes önfejleszteni és megismeri az érzéseiteket, nyilván az ellentétesek fogják egymást vonzani mint a mágnes a két hasonló nem annyira izgalmas, úgyhogy biztosan ilyen tipusokat fogsz találni a jövőben is a kérdés, hogy hogyan kezeled, hagyod magad irányitani, vagy te irányitász ez itt a kérdést, vagy tudatosan éled az életed, vagy a tudattalannal szenvedsz te döntesz! a te életed

jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek, nem normális már az sem, hogy ő ilyeneket írogat, az meg, hogy megsértődik, mert te nem, egyenesen riasztó.
jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!