Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire lehet komoly?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet komoly?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet komoly kapcsolatot tervezni egy eppen 20 eves lannyal aki most ballagott a gimibol? A srac 25, lassan mar nagyon komoly kapcsolatot tervezne, a lany 20 lett. Lehet tervezni valakivel ilyen fiatalon a mai vilagban? Vagy nagy esellyel szetmennek?

Mi a jobb? A hasonlo korosztalyuakkal ismerkedni, vagy lehet ilyen fiatalokkal is?



jan. 16. 10:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
A lánytól függ, nem minden 20 éves egyforma. Ha még most kezdi a főiskolát, egyetemet, akkor azért arra ne számíts, hogy a komoly párkapcsolat, családalapítás lesz a fókusz neki. HA már dolgozik, akkor más a helyzet. TE ismered.
jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
persze, simán lehet komoly belőle is, mindkettőtöl függ
jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
elég sok ilyet ismerek, mégis komoly lett belőle, nagyobb korkülönbséggel is
jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bennem az van, hogy anno 20 evesen volt kapcsolatom, de kozel se voltam olyan szinten, hogy nagyon hosszu tavra elkotelezodjek. A kerdes csak fiktiv, tehat inkabb csak az eletkor es a mostani tarsadalmi es parkapcsolati trendek miatt erdekelne, hogy mennyire tud valaki eppen 20 evesen elkotelezodni
jan. 16. 11:04
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Voltam kb 19 amikor ismerkedtem egy 27 evéssel. Aztán azért maradt abba, mert ő már lassan hazasodna meg gyereket szeretne. Én akk úgy voltam a gyerekkel hogy soha.

Aztán nekem 9 éves a lányom, neki meg még mindig nincs.

🤷🏻‍♀️

jan. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Regebben ez nem volt kerdes. Nagyanyaink 20 evesen mar szultek.


Csak manapsag lett minden fontosabb a csaladnal.

jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Rajtatok múlik.
jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy “párkapcsolati trendek”. Vannak olyanok a környezetemben, akik 20 évesen már szültek, és megházasodtak, és vannak, akik még nem is csókolóztak.

Ez nagyon emberfüggő.

jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen a lány.

Van akivel 20 évesen is lehet komolyan tervezni, van akivel 30 évesen sem.

jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyébként pedig nehogy azt hidd, hogy a 25 évesek ÁTLAGOSAN sokkal “előrébb” tartanak a 20 éveseknél.

Ha a te “társadalmi trendjeidet” nézzük pl., azok, akik szándékosan nem terveznek (túl) fiatalon családot alapítani, azok általában még 25 körül SEM - vagy akik 20 évesen éretlenek egy komoly kapcsolathoz, 25 éves korukra se lesznek hirtelen annyira érettek - legalábbis a környezetemben ezt látom. A 20-30 közötti különbség már érdemlegesebb. Viszont mindig lesznek emberek, akik még 40 évesen is

gyerekesek.

A másik: 20 évesen a legtöbben még tanulnak, vagy dolgoznak, de még próbálják megteremteni az egzisztenciájukat - tehát az az érett hozzáállás, ha erre koncentrálnak, nem feltétlenül a párkapcsolatosdira.

jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!