Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről az egészről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit 2 hónapja ismertem meg, elég döcögősen megy az egész, éb úgy veszem észre hogy neki minden fontosabb mint az hogy pl minőségi időt töltünk együtt, már jeleztem neki hogy ez nekem annyira nem frankó, de mindig tudott valami ésszerű magyarázatot adni, például a minap megbeszéltük hogy jön, 4 kor már otthon volt, én 7 re értem haza, ezt el is mondtam neki és azt is hogy nyugodtan jöhet, de ő a kiskutyájával akar lenni és csak 9 kor tud jönni.....amiből 11 lett mert ő otthon szeret zuhanyozni mert az van megszokva. már többször volt nálam minden is volt.. vagy, fél kapcsolatba állni velem pedig, kedvel és nagyon jól érzi magát velem, de az előző 2 pasijába csalódott és ő most nem akar már csalódni.. vagy pl náluk minden vasárnap családi ebéd van a maminál ami szent és sérthetetlen ő még soha nem hagyott ki egyet se, erre ma kibökte hogy elmegy a barátnőivel sütizni...de az nem jut eszébe hogy velem legyen?

ő 27 én 33, azért bosszant a dolog ennyire mert kb 4-5 éve nem váltott ki senki ilyen érzelmeket mint ő és próbálok mindenre "mosolyogni" de szerintem ez nagyon nem frankó.. már mondtam neki miután a 3. talira se jött el ha legközelebb se jön össze akkor részemről ennyi.. azóta már legalább ezt nem csinálja..

Adjak neki még időt?


jan. 16. 22:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem kicsit próbálja játszani az elérhetetlent. Hagyj neki egy kis levegőt, és ha tényleg fontos neked ez a nő, akkor érdemes várni rá. Ámbár, ha túlzásokba esik (magyarán sz*rik a fejedre), akkor hagyd őt.
jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is el néztem mindent az exemnek és még neki álltak feljebb dolgok.


Én még 1 esélyt adnék neki de senki ne rángassa a másikat madzagon.

jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hagyok szerintem, mert kb heti 1-2x talizunk eljön esete itt alszik reggel megyünk dolgunkra, most volt először olyan hétvége h 2 napot együtt voltunk.. majd a végén a férjének hívott amin ő is meglepődött... nem értem, volt már egy pár barátnőm, de nem tudok eligazodni most.. volt h egy napig direkt nem keresetem, akkor ő vágta a fejemhez...
jan. 16. 22:15
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Férjének?!
jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, dentálhigénikus és majd megyek hozzájuk kezelésre.. kérdeztem hogy majd mit mond a főnökének, hogy ki vagyok, erre azt mondta h a férjem...
jan. 16. 22:29
 6/16 anonim ***** válasza:
Húha biztos nincsen neki családja???
jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Elméletileg nincs, már voltam náluk a szüleivel él.
jan. 16. 22:38
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom, engem rohadtul idegesítene, ha a pasi ennyire ki lenne bukva rám, én meg mondjuk csak nem érek rá, és akkor talizok vele, amikor szeretnék.


Szerintem ne hisztizz, ha neked így nem jó, nem kell vele lenni. Ezzel a stílussal amúgy csak lelombozó vagy. Igazából én annyira nem tudom megítélni hogy 2 hónap alatt miért akarsz annyira tapadni rá. Vagy nem értem, érted, nem kellene a saját kedvedre formálni. Neki ez így jó, nem?

jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy gáz egy kicsit, de nálam már az érzelmek dominálnak, de azért próbálom ésszerűen is kezelni az egészet.. nehéz.. Már mondtam neki hogy ezek zavarnak.. nem érzem annyira tapadásnak, csak végre valakivel jól érzem magam és szeretnék vele programozni, nem csak este 10 től reggel 8 ig pasi lenni..
jan. 16. 22:50
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Én nem látom, hogy úgy kezelnéd. Belül fortyogsz. De hát nem érzed jól magad, erről szól az egész írásod :D Szerintem a csaj csak egyre jobban kerülni fog, ahogy egyre akaratosabb leszel.

És nem látom jelenleg a potenciált az írásod alapján, hogy majd nyugodtan kezeled a dolgokat. 2 naponta majd elmondod hogy neked mi nem tetszik, a csaj meg csak elhúzódik..


Abban is lásd a realitást, hogy lehet neki nincs szüksége többre, mint 10-től 8-ig egy kis együttlétre. És keresztbefeszülhetsz, attól még nem fog többet akarni szívből.

jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!