Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire állandó vagy mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire állandó vagy mennyire változnak az érzelmek, szerelem, például barátságból szerelem szerelemből barátság és társai?

Figyelt kérdés
jan. 17. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam semennyire. De mindenki más.
jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Nálam semennyire. De biztos van ellenpélda.
jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nálam ez előfordult nem is egyszer.
jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
#1-2. Pedig az érzések jönnek mennek, nálatok is bármennyire nehéz beismerni.
jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
#4: A kezdeti fellángolás / rózsaszín köd az igen. De az a mély szeretet és bizalom ami utána jön az szerintem sokkal jelentősebb. Persze vannak, akik a szerelem érzését hajszolják és fél - 2 évente váltanak partnert, de azért van egy gyönyöre annak a fajta bizalomnak, amikor tényleg a legmélyebb dolgaidat is őszintén és nyíltan tudod megosztani a társaddal és tudod, hogy nem fog visszaélni a bizalmaddal / ítélkezni feletted. Ez valami sokkal erősebb dolog, mint egy fellángolás vagy egy mezei barátság.
jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5. Így oké, de amiről te írsz, az nem egy érzés, hanem ismeret + abból fakadó életforma.


Szerelem= nem ettem még grillcsirkét, de ez qrvajól néz ki és az illatától is folyik a nyálam.


Szeretet= ettem már grillcsirkét, tudom milyen a grillcsirke, jó nekem a grillcsirke(a való életben te is a "grillcsirkének") ezért csinálok gyakran grillcsirkét

jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Változik, változnak nagyon is. Szerelem van ha fizikálisan is étinzkezezek a másikfelemmel. Szeretet, elfogadás van CSAK HA sokáig nem nyúl hozzám, se egy ölelés, se egy csók, se szex..akkor úgy érzi az ember mintha tök üres lenne belülről és van egy olyan valaki mellett aki ott van, elfogadja, de az se lenne érdekes ha nem lenne ott. Mindegy lenne. Viszont amint fizikailag a testhez nyúl, megcsókol, elkezenek keringeni újra a kis szívecskék. Ha valódi szex is van akkor lángol fel ismét. Ugyanis a testiség igenis a fő-fő-fő megalkotója a szerelemnek.
jan. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Paczalos István ***** válasza:
+15 éve vagyok a feleségemmel, és az egykori lángoló szerelem már nincs meg, helyette sokkal erősebb kötődés van köztünk, ami szerintem sokkal több, mint a kezdetekben beindult hormonok tombolása.
jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!