Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek, ha egy pasit mindig el tudtok érni, akármi történik mindig van rátok ideje, és mindig azonnal visszaír?

Figyelt kérdés
febr. 3. 21:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Ne visszaírjon. Ha szükség van rá jöjjön oda, nem vagyunk tinik.
febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én el tudom érni mindig.

De kB 12,48 óra mire válaszol.

Ha meg online akk meg én sza tok be tőle.

febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, örülök neki. De ha dolga van természetesen elfogadom, nem hisztizek :D
febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez tipikusan olyan kérdés, ahol a szavazás nem tükrözi a valóságot. A nők többségének ugyanis feltehetően nem igazán jönnek be hosszúgávon ezek a mindig rendelkezésre álló, szolgalelkű jófiúcskák. Egy igazi férfi ugyanis elfoglalt, éli az életét, és mer nemet mondani. De azért köszi a szavazatokat, válaszokat.
febr. 4. 04:16
 5/10 A kérdező kommentje:
*hosszú távon
febr. 4. 04:17
 6/10 anonim ***** válasza:

"Egy igazi férfi ugyanis elfoglalt, éli az életét, és mer nemet mondani."


Neked ez az igazi férfi, másnak más.

febr. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem az az igazi férfi, aki nagy ívben fosik a fejemre. Ha elfoglalt vagyok, akkor is írok a páromnak vagy annak akivel épp randizok és eddig hálistennek ilyen férfiakhoz volt nekem is szerencsém. Az elején is és évek múlva is. Csak mondjuk nem 2 percen belül írunk vissza, hanem 30-60, attól függ, mivel vagyunk elfoglalva. De manapság gyakorlatilag már nem létezik olyan ember, aki ne nézne rá a telefonjára minimum óránként, akkor meg már alap, hogy annak, aki elvileg a legfontosabb számunkra, visszaírunk legalább egy mondatot. Ebben az égvilágon semmi csicska jófiúság nincs, ez ALAP NORMÁLIS viselkedés.
febr. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, kiegészítem a hetes válaszomat, mert te azonnal visszaírásról írtál, értelemszerűen vannak szituációk, amikor az ember nem tud visszaírni és azt sem várom, ha éppen pihen, sorozatot néz vagy akármi, akkor közben állandóan nyomkodja a telefonját, én sem teszem ezt. Azért írtam a max egy órát, mert nekem az még viszonylag gyors reakcióidőnek számít, amennyiben tudom, hogy épp dolgozik, vagy szólt, hogy néz épp valamit vagy barátokkal van vagy ilyemsi.
febr. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-8: Nőként írom, nekem teher lenne, ha már 1 órás nettől való távollétet is be kéne jelentenem mondjuk egy randipartnernek… Az arany középút híve vagyok, nem kell 1 órán belül írni, de egy röviden megválaszolható dologra ne kelljen 1-2 napot várni. Párkapcsolatban meg tudjuk egymás számát, nagyjából a külön töltött programokat, elfoglaltságokat, szóval, ilyen szitukban akkor telefonálok, ha valami fontos, sürgős, akkor természetesen, ha nem tudja mégse felvenni, hívjon vissza, amint látta. Ha nem olyan sürgős, akkor írok, és válaszol, amikor tud, párkapcsolatba se húzom fel az orrom, ha nem 1 órán belül van válasz…

4: Szánalmas, amit írsz. Nem játszmázásban kell gondolkodni! Van, aki elfoglaltabb, van, aki kevésbé, van, aki többet netezik, van, aki nem stb. A lényeg, ne hanyagolja el senki a munkáját a szíve választottjáért, vagy nem kell egy baráti összejövetelen folyton a telefonon csüngni, de ahogy írtam, az se szimpi, akinek a 6 milliomodik helyre kerül az, akivel ismerkedik/kapcsolatban van, és akkor ír vissza, amikor már szétunta a fejét, mindenki másnak is válaszolt, kétszer kitakarította a lakást stb.

febr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4



Na eddig tudtalak komolyan venni. Előítélet az van, tudás már kevésbé.

febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!