Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A drági meg a babám megszólítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A drági meg a babám megszólítás mire utal?

Figyelt kérdés
febr. 3. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy neveletlen.
febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy idös a pali. Főleg idősebbek szólítgatnak így bárkit.
febr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Drága?


Én 20-onévesen is hívtam becézgettem így közelebbi ismerősöket.

febr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Baba,baby,Drága-ezek mind arra utalnak szerintem,hogy szimpatizál veled és jó vagy nála.A szándékai egy másik kérdés,simán bohóckodnak is a pasik ezzel a fajta flörtöléssel...
febr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem csak idősek mondják.

Én is használom már vagy 18 éves korom óta...

Akkor idősebb nőknek mondtam leginkább.


Most meg már évek mondogatom, kedvesebb közeli ismerősöknek, vagy barátnőnek, de leginkább kissé hozzám közelállóbbaknak.


És van megszokott 3 idősebb néni akit ismerek régóta nekik mindig ezt mondom.


Olyan ismerősöm is van aki ezeket a becézgetéseket tényleg csak fontosabb közeli embereknek mondja.

febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát babámnak nő ismerősöm becézi az ő nőismerőseit, barátnőit, másik drágámnak, harmadik édesemnek, úgyhogy ennyit jelenthet kb akkor is, ha férfi mondja nőnek. Max baráti megszólítás, persze lehetnek kivételek, ebben is mint mindenben.
febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Arra, hogy sokba kerül eltartani.
febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyébként miért érdekes az esetedben?
febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!