Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak olyan párok kik úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan párok kik úgy jöttek össze, hogy akár az egyik (vagy mindkét fél) lemondott a meglévő párkapcsolatáról csak azért, hogy ők együtt legyenek?

Figyelt kérdés
Ha történt ilyen veletek vagy valakivel kit ismertek, tartós párkapcsolat esetleg házasság lett a dologból?

febr. 4. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Ez most gyakorlatilag azt jelenti, hogy mindkét fél szakított az aktuális párjukkal és összejöttek utána...


Ez rendszeres napi szintű kb.

febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak elegen.
febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az exem ki dobott szólva 1 biztosan van
febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki lemond a megelvőröl nem a másik miatt mond le, hanem amugyse kellett neki a meglevő cdak addig jó volt, amig nincs más.


Senki nem vki miatt áldoz be vmit, hanem csak olyanokat dobnak el, ami amugyse kell neki.

febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ismerek ilyeneket.


Az egyikből tartós párkapcsolat lett, a másikból pedig már házasság.

febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim, kb 33 éve. Eddig működik pedig úgy indult, hogy konkrèt csere történt…tehát anyum akkor párja összejött apum akkora nőjével.

Nem jósoltak nagy jövőt nekik, de nem jött be. A másik páros kb 4-5 évig maradt együtt csak.

febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Lemond új szó megcsalásra? Aranyos
febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten házasok voltunk, egymás miatt váltunk el. A házasságunk a férjem haláláig tartott.
febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy elég gyakori jelenség. Annak idején apum elhagyta a feleségét anyuért, mai napig együtt vannak.
febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondtam az exférjemnek anno, hogy szerető nem leszek soha, vagy szakít vagy ennyi volt. Szegény lányt több emberrel csalta, de godnoltam tényleg nagyon rossz kapcsolat volt.

Nálunk házasság és gyerek lett, ami után nagyon hamar mellettem is szeretőt kezdett tartani, csak nem gondolta, hogy el is hagyom.

Most titokban együtt vannak, mert a nőnek is férj, 3 gyerek, de nem jósolok nekik túl sokat, hiszen egymással is ugyan ezt fogják tenni majd.

febr. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!