Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van hogy azert nem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van hogy azert nem vagy szerelmes mert a masik nem viszonozza es emiatt benned sem tud kialakulni?

Figyelt kérdés

febr. 5. 08:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Van olyan aki nagyon tudatos tud lenni ilyen téren is...de ritka.
febr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
A szerelmet nem lehet elnyomni, de a vonzalmat tudatosan lehet.
febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az elég demotiváló, ha a másik nem viszonozza az érzelmeid. Mindenképpen csalódást okoz.
febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Létezik igen, úgy ahogy az 1# írta
febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A jobbik esett ha eszre veszuk amikor a masik nem viszonozza. A legtobb esetben azert nincs viszonzas mert nem kolcsonos, a tobbi esetben van valami gát.

pl: nem egyezik az ertekrend, tobbet varsz a masiktol mint amit te adni tudsz, felszinesebb dolgokat elorebb tartasz ezert blokold az erzest, olyan ember tetszett meg aki egyaltalan nem az eseted ezert megremiszt hogy ki mit gondolna. A felnotte valas legnagyobb probaja az amikor nem masok velemenyere alapozod a boldogsagod ha nem csak sajat magade szamit(ez ugyan az amikor azt mondjak erre meg area nem vagy kepes aztan meg is megcsinalod) mas velemenye sokszor nem pozitiv kritika ha bem szimplan le akar epiteni es rad eroltetni a keseruseget es rossz tapasztalait. A legfontosabb mindig az te mit akarsz, hogy masok mit latnak jonak az nem szamit!

febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Lehetetlen amit elvársz kérdező.


Hogyan viszonozzanak neked olyas valamit, ami nincs meg benned, mert nem viszonozzák?


Mitmivanmi?!

febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Én szerelmes voltam, de hónapról hónapra szépen lassan kiábrándultam.

Nem láttam rajta semmi érzelmet, így találkozgattunk. Nem udvarolt, nem bókolt, nem ölelt ….. csak olyan kényszeredetten.

febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ez akkora maszlag,mint szódás a lovát.
febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező, nincs mit viszonozni ha nem vagy szerelmes. Ergo, mutatni kell és a másik fél viszonozza, kimutatja HA látja is. Elnyomja az ember addig míg nem lát viszonzásra lehetőséget. Félősek az emberek alapból.
márc. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nemtudom ertitek e de arra gondoltam h mivel nagyon vonzodom hozza, de tudom h o nem szerelmes ezert ugymond bennem sem tud tovabbfejlodni a vonzalom szerelemme, vannilyen?
márc. 7. 11:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!