Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ment el minden kedvem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ment el minden kedvem a hobbijaimtól,és érzem magam úgy,mint akiben kialudt valami láng, miután elköltöztem otthonról a barátomhoz?

Figyelt kérdés
Soha nem éreztem még ehhez hasonló ürességet,boldogtalanságot,és nem tudom,hogy ez a költözésnek köszönhető-e. Amik korábban örömet okoztak,és szívesen csináltam őket, háttérbe szorultak, és folyton azon kattogok, hogy mit kellene aznap még munka után dolgoznom,hogy szép legyen a környezetem,és tiszta. Nincs semmire időm, és kedvem sem. AMikor próbáltam időt csinálni magamnak, akkor a másnaphoz hozzácsapódott az előtte napi munka,amit nem csináltam meg,és akkor azért voltam ideges. Teljesen kifordultam önmagamból, úgy érzem,és életkedvem sincsen. A barátom néha segít a házimunkában,de beleuntam abba is,hogy folyton leüljek vele megbeszélni, hogy neki is segítenie kellene,így hagytam a fenébe és megcsinálom inkább én. A költözésnek lehet köze az állapotomhoz, vagy valami más miatt van mindez?
febr. 5. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
"A barátom néha segít a házimunkában,de beleuntam abba is,hogy folyton leüljek vele megbeszélni, hogy neki is segítenie kellene,így hagytam a fenébe és megcsinálom inkább én." - ehhez van köze. Ez iszonyú frusztráló lett, szerintem már depressziós tüneteid vannak. Nem lehet, hogy egyszerűen megbántad az összeköltözést?
febr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Ilyen az amikor az ember csupasz hátsóval megy valakihez lakni.Házi cseléd lesz belőle és ezt is veszi mindkét fél alapnak.
febr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Inkább annak van köze hozzá, hogy nem segít és minden rád marad. Egy cseléd vagy számára sajnos. El kéne hagynod.
febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon sokan megbánják.

Mosok ,főzök ,takarítok munka után.

Egyedül boldog voltam, rajzoltam, olvastam , játszottam mégis rend és tisztaság volt körülöttem.

Hiányzik az az időszak.

Kár volt férjhez mennem.

És a környezetemben a többi nő is sokat panaszkodik a lusta trehány párjára. Az már csodaszámba megy amikor valamelyik képes főzni.

Gyerekünk is van, sokat pakolok utána is , ő 7 éves.

Szerintem nem ő a nagy ő számodra ha csak megnehezíti az életed.

Beszéld meg vele, vagyis próbáld meg…. De szabj egy határidőt, 2 hetet.

Ha nem változik és ugyanúgy könyörögni kell neki hogy megmozduljon akkor hagyd el.

Nem leszel mellette boldog…..

Tapasztalt vagyok, 43 éves. Tudom hogy nem lesz jobb. Csak 1 gyerekkel az ember már nem ugrál…..

febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

A lelkiegészséged és a boldogságod múlik ezen. Érdemes lenne nélküle folytatnod.

Ezeket az éveket nem fogod visszakapni, ne pazarolj rá többet.

febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Én is azt javaslom, hogy gondold át, hogy jó-e ez az ember neked? Jobb nem lesz, minél inkább megszokja, hogy kiszolgálod, annál rosszabb lesz. Ha gyereketek lesz, vele sem fog sokat segíteni. Fiatal vagy még, ne pazarold az életedet.
febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt depresszionak hivjak. Maganyos vagy nem azt azt erzest kapod amit remeltel .. hiaba lett szep otthonod ha a lelked ures.. a tarsas maganynal nincs rosszabb. Azert is mondom sose valasz csak logikusan es felszinesen part mert az egeszsegre karos is lehet ha nincs szerelem.
febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
El kell hagyni az olyat aki mellett tönkremész.
febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti.-Az otthon sem szép,mert el akartunk költözni innen mind a ketten. De így már azt hiszem,csak magam megyek majd a saját utamon.Ez világos, mert legbelül azért érzi az ember
febr. 5. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!