Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy nem jövök be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MNorbi99 kérdése:

Lehetséges, hogy nem jövök be egy csajnak de ha elég kitartó vagyok akkor belém szeret?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon bejön, szerintem énse vagyok számára közömbös, viszont azt mondta nem szeretne kapcsolatot. Ekkor rákérdeztem hogy miért és akkor azt mondta hogy csalódás...

Ha türelmes leszek, kitartó akkor lehet esélyem nála?



febr. 5. 11:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem jössz be neki és ez egy suar kifogás.


Vagy tényleg egyedül akar lenni.


Bárhogy is sehogy nem jársz jól.

febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jössz be neki később se fogsz.
febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
35%

Ez attól függ. Ha végleg csak barát zónába rakott akkor, akárhogy teszel érte nem fog több lenni.

De vannak kivétel esetek, mint pl én és a párom. Fél évig küzdött mire engedtem neki és azóta együtt vagyunk 5 éve.


Ha szeret veled lenni gyakran keres ő is és nem csak te őt, akkor szerintem lehet belőle valami. De ehez kitartónak kell lenni, ahogy írtad is.

febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
14%
Max ha már kiélte magát minimum 2-3 tucat faszival, aztán kell 1 balek, aki hajlandó elvenni, vagy ha egyedül marad 1 gyerekkel, és szintén egy balekot keres pótapukának.
febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

A mesékben gyakran előfordul és a valóságban is biztos van ilyen, de csekély a valószínűsége. Szerintem hanyagold. Rögtön, átmenet nélkül.

Nem kizárt még az sem, hogy pont emiatt fog keresni. A nők furák. 😂

febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kapcsolatot nem akar egyelőre, akkor lehet esélyed. Ha te nem jössz be neki, mint férfi, akkor kevésbé. De mint írták, ha szeret veled lenni, meg ha azért vannak jelek, hogy fizikailag sem tart visszataszítónak, akkor érdemes próbálkozni.
febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kifogast nem szabad elhinni. Nem akar megbantani ezert mond ilyesmit altalaban egy no.
febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%

Szóval nemet mondott, de te még zargatod?


Ezzel egy dolgot érsz csak el, a saját önbizalmadat romdolod, mert a "nem köszi" nincs komolyan véve, amikor meg már eljut a csaj az "elnész te a jó kurwa anyádba" szintig, akkor mefmg jössz sírni hogy utálnak a nők.


Lépj tovább, és ne pazarold az időd meg az energiádat valaki olyanra, akit nem érdekelsz.

febr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha kitartó vagy, idővel feldolgozza a korábbi csalódást és összejön valaki mással. Udvariasan lekoptatott, helyedben tovább keresgélnék, mert fájni fog!
febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Igazatok van 😀.
febr. 5. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!