Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes kilépni egy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kilépni egy párkapcsolatból ha egy másik férfi iránt kialakul egy szerelem? 45/N

Figyelt kérdés

febr. 5. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Először győződj meg arról hogy a másik pasi is érez irántad valamit
febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Érdemes kilépni, de összejönni vele nem hiszen nem lesz kiheverve az előző kapcsolat.
febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Háát, én jártam már úgy, hogy léptem, mert a másik férfi azt mondta, ő biztos benne, hogy köztünk lehet valami, később már házasságról, gyerekről is beszélt, majd kilenc hónap múlva lelépett. Képzelheted, hogy éreztem magam. Mint akit leforráztak.
febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
45 évesen kérdés, hogy érdemes-e tisztességesnek lenni?
febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Én azt tapasztaltam, hogy nem. Nagy eséllyel csak szexre kellesz neki vagy egotuningnak. A korodbeliek és idősebbek huszonéves nők miatt bolondulnak meg, minket csak unaloműzésre használnak a feleségük mellett.
febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem, feltöltődésre viszont jó.
febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Gondold végig a mostani kapcsolatod. Ha nem lennél szerelmes, nem is létezne ez az új pasi (másik sem), akkor is el akarnád hagyni a mostani párod?
febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Jól gondold meg, megéri-e. Megtörténhet, hogy két szék között a pad alá esel.

N

febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!