Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet jobb ha nem írok neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jobb ha nem írok neki? T.i ezek után foglalkoznátok vele/mit mondanátok/irnátok neki ha veletek így beszélne? A többi lent:

Figyelt kérdés

elküldöm a linket hogy jobban értsétek a szorit, de aki nem akarja megnyiti, annak röviden:

Nagyon tetszik egy srác- sztár alkat, kinézet stb. majdnem volt sex is köztünk de hanyagoltam hogy jobban megismerjem ,pedig elképesztően vonzott, szerinte én is ugyanúgy őt.

Elutaztam es elkezdtunk kuldozgetni egymásnak képet, videókat és úgy éreztük nem tudnánk többé egymásnak ellenállni.

Nekem az esett rosszul hogy miután elélvezett a képemen/videómon amit küldtem lezuhanyzott majd csak annyit írt hogy megyek aludni.

Miután elkoszontem tőle úgy láttam még vmit írni akar ezért azt mondtam irja meg nyugodtan ha vmit még mondani akar.

Erre fel ilyesmit írt hogy: amikor aludni akarok akkor aludni akarok ne írjál nekem. Stop már.

Kiakadtam, még foglalkozzak vele ilyen beszólás után?


Bocsi ha hosszú voltam.


httpss://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkapcsolati-problemak__12562084-lehet-pszichopataba-lettem-szerelmes-ez-pszihoszociopata-viselkedes-zavar-lehe



#Nem empatikus
febr. 5. 22:30
 1/8 A kérdező kommentje:
febr. 5. 22:40
 2/8 A kérdező kommentje:
1# köszi a gonoszkodást már megint. Miért csúfolodsz velem
febr. 5. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy másik vagyok, mint aki a korábbi kérdésednél szóvá tette, hogy, hogy helytelenül írod le.


Amúgy nem sok jót látok ebben az egészben, fura a felállás, a stílus, meg ami köztetek van.


Én nem foglalkoznék az ilyen típussal, még akkor sem, ha egyetlen férfi ő lenne a földön. De döntsd el te.

febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja, #1 voltam.
febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aki a szex-et sex-nek írja, ne is várjon mást😁

Ennyire voltál jó neki, mégis mit reméltél?

febr. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3# ertem, köszi.

Mit értesz pontosan a felállás alatt?

Kifejtenéd mire gondolsz ez alatt?

febr. 6. 06:38
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem egy szerelmes pasi, az biztos. Amúgy meg szerintem ne kuldj meztelen képeket, videókat idegeneknek, veszélyes.
febr. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem idegen mert évek óta ismerjük egymást.

Találkoztunk is többször keveset de most mar nem vagyok ott.

febr. 7. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!