Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 19 éves létemre miért 50+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves létemre miért 50+ nőkbe leszek szerelmes?

Figyelt kérdés

Mármint oké, akiket kinézek azok ilyen 10/11 külsőre és belsőre is, csak nagyban leszarnak, ha meg a tanáromról van szó (közép suli) annál rosszabb


Előző suliból is e-miatt rúgtak ki, most már nem csinálok ilyet, de akkor is nyomasztó és rossz érzés



febr. 6. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs anyakomppexusod?
febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*l
febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, de remélem lesznek majd ilyen fiúk akkor is, ha 50 felett leszek.
febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1/1 én is gondoltam erre, de inkább olyan tulajdonságok fognak meg egy nőbe amivel az idősebbek rendelkeznek, legalább is külsőleg


Belsőleg pedig inkább az anyás dolgok, törődés stb

febr. 6. 15:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez konkrétan az anyakomppexus leírása
febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
(Bocsi az autocorrect valamiért így írja le nekem 😂)
febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi tetszik bennük külsőre?
febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Külsőre Stiffler mamája vagy inkább anyukás nők ezek, mert nem mindegy. Ha kifejezetten mamás fazonúak akkor anyakomplexus. Ha vagányabb fiatalosabb nők akkor egyszerűen csak tetszik és nem kell mögé gondolni semmit hanem vedd rá magad, hogy a korodbeliekre koncentrálj inkább.
febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!