Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Dél-Amerikai férfival tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dél-Amerikai férfival tapasztalatokról tudnátok mesélni, kérlek? Esetleg valamelyikőtök összejött már perui sráccal?

Figyelt kérdés
Kevés az esély, hiszen a legtöbbjük csak spanyolul beszél, de annyira megtetszett egy perui srác és nem megy ki a fejemből, az érzés pedig kölcsönösnek tűnik. :D Ha megosztanátok a tapasztalataitokat, bármi amire figyeljek (red flag?), megköszönném. Az is eszembe jutott, hogy mi van, ha csak a zöld kártyára kellenék végül is, de nem hinném, hogy Magyarország igazán célpont lenne dél-amerikaiaknak, igaz? :D

febr. 11. 06:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy ez valóban releváns. Ismeretlenekként nincs ötleted az életekről, az ő életéről vagy a kettőnk lehetőségeiről. De nem, nem társkereső, semmi hasonló. :P
febr. 11. 10:45
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Ha ennyire biztos vagy, minek teszel fel kérdést?
febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

:D

Tapasztalatokat kérdeztem, nem kérdéseket amik aligha szükségesek a válaszadáshoz. Ha van saját kérdésed, tedd fel, de ne az enyém alatt. :)

febr. 11. 10:49
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Red flag-eket kértél, én erre válaszoltam. A kérdéseket azért tettem fel, hogy elgondolkozz rajta. Nyilván betalalt, ha ennyire sértődötten reagálsz.
febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jo valaszokat kaptal, tapasztalatokat nem fogsz hallani, mivel az ilyen kapcsolat badarsag es ertelmes ember nem kezd bele. Valoban naiv vagy ha azt gondolod, hogy valaki perubol fog teged szeretni. Foleg ha nincs is kozos celotok es tervetek a jovot illetoen, ahogy irtal rola egyertelmu hogy O neki fogalma nincs, hogy te mar rozsaszinben tevkepzeteket gyartasz. Te nem fogsz oda koltozni, shengeni vizumhoz pedig nem valoszinu hogy adottak a feltetelei, ha csak nincs 6-700.000 forint a szamlajan es egy ceg ami foglalkoztatja. Nem fenekig tejfel ha az embernek mas orszagbol valo parja van es az emberek 90%-a csak naivan hiszi, hogy barmi is lesz belole. Sajnos altalaban csak egy kis szorakozasnak hasznaljak a kulfoldiek a noket. Valamint Perui nincs, de chilei peldat ismerek es ott valas lett a vege, persze csak azutan hogy mindenki mindenkinek is csinalt gyereket. Minek akarna valaki csak problemakat az eletebe, ha lehet egy normalis elete is. A te esetedben egy minimum europai sraccal akit ismersz is es nek csak az ujdonsag varazsa vonz.
febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Piruw.
ápr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ki fog használni szerintem. De ne legyen igazam
ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!