Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 6 hónapja szakítottam barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónapja szakítottam barátnőmmel. Most kezdtem el újra társat keresni, de egy sincs, akivel szexnél többet tudnék elképzelni, viszont egyikőjük minden olyan fantáziámat teljesítené, amit még nem volt alkalmam megélni senkivel. Ti benne lennétek ?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, hogy ti benne lennétek-e, mert érzem, hogy nem 100%-ig dolgoztam még fel a kapcsolatot, Ő volt talán az első igazi szerelem. Azóta nem voltam senkivel, tehát kívánom nagyon, de azelőtt sem voltam az a fajta aki érzelmek nélkül olyan baromira élvezi a szexet, most viszont nem tudom mit nyújtana az érzelem nélküli szex. Csak remélni merem, hogy nem sebeket.

febr. 11. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

6 hónap eltelt, szerintem lépj tovább. Találkozz a lánnyal és majd meglátod akkor, hogy szeretnél-e többet tőle.

Én biztos szexelnék vele ha tetszik és ő is akarja. :D

febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megvolt a randi, de szexnél többet nem tudok vele sem elképzelni.
febr. 11. 11:34
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Az exeddel nem szeretnéd újra felvenni a kapcsolatot? Lehet Ő lenne az az ember akivel újra megtalálnád a boldogságot. 6 hónap sok idő, és ha nem sikerült még továbblépni, akkor lehet érdemes lenne felkeresned.
febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy még túl érzelmileg, adj időt magadnak. A lényeg, hogy ne jatszadozz mások erzelmeivel sem.
febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Az a kerdes, a lany hogy all hozza. Teljesen rendben volna a szexkapcsolat is, de azon mulik, a masik mit erez es neki hogy esik.
febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ti hogy vagytok vele, de én még olyan nővel nem találkoztam, akinek ez elég volt. Nem tartom magam seggfejnek, mindig közlöm, ha nem szeretnék mást. A szóban forgó hölgy is elfogadta ezt, de ismerem az ilyen szitukat. Nem volt dolgom még olyan nővel, akivel lebeszéltük előre, hogy szex lesz csak és semmi egyéb, örömmel belement, majd miután megtörtént akkor nem úgy ment haza, mint akit kihasználtak, és persze, hogy olyankor te is rosszul érzed magad.
febr. 11. 12:57
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Én már két és fél éve külön élek az extől, de még mindig nem tudtam 100%-ig túllépni rajta. Pedig az a kapcsolat csak 2 és fél évig tartott.

Azóta volt több szexpartnerem, barátság extrákkal kapcsolatom is, és egyiket sem bántam meg. Sok mindent megéltem és jól érzem magam. Most ismerkedem egy nővel vele már többet is el tudok képzelni.


44F

febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele mert úgysem lenne jó vége.
febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gergelice16 ***** válasza:
49%
Egyetértek, az ilyen kapcsolatok rövidtávon jók, hosszútávon viszont sokat ártanak. Én sem ajánlom.
febr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!