Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy 28 éves házas nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 28 éves házas nő, akibe bele vagyok esve teljesen. Levelezői kapcsolatban vagyunk (ez egy ilyen hobbi, hogy kézzel írott leveleket váltunk postán, más módon nem érintkezünk). Csak a levelein át csodálom őt, de jó lenne máshogy is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
febr. 11. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
11%

Mennyi ido, mig beerkezik a postai level a pszichiatriara? :)



39F incel

febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nevetnének ott, hogy szerelmi bánattal ne őket keressem. De amúgy miért fontos infó, hogy incel? Én nem akasztanék magamra ilyen címkéket.
febr. 11. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem hagyd békén. Ha házas, valószínűleg szereti a férjét, biztosan tervezik a közös jövőt, lehet ez karrier, család, költözés bármi. Amúgy sem ismered ezt a nőt, sok idő kell amíg megismered a másikat,együtt lakhatás, hónapok, évek és semmi garancia nincs rá, hogy megéri szétbarmolnia a saját házasságát.
febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Hány levelet váltottatok már? Mert kicsit furcsa, hogy házas létére levelet irat magának, amit a postás hoz. Elvileg a férje is láthatja a postát, gondolom megkérdezné ki írkál neki.
febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tud róla a férj, hogy levelezünk, nem titok ez, hanem hobbi. Kaptam már róla fotót, és azon rajta volt a férje is, meg a kutyájuk. Ez nem megcsalási viszony, hanem ilyen hagyományőrző, kézzel írt levélváltó, hobbitárs viszony. Sosem találkoztam vele, Facebookon sem érintkezünk, csak a kézzel írt, hosszú levelek. Kicsit naplószerű is minden levél. Olyan havi 1 levélváltás az átlag.


Azt mondjuk tudni kell, hogy sajnos megérezte soraimból, hogy kezdek iránta érezni, mert legutolsó levelében célzott rá, hogy ezt érzi, ne hagyjuk-e inkább abba.

febr. 11. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez tök jó,nem is hallottam még ilyesmiről!
febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!