Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van bármi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van bármi esélyem megtalálni így egy lányt?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam a gyógyszertárban, tele volt a keze szatyrokkal, és sorban állás közben még próbálta a telefont is felvenni, így az egyik zacskót elejtette, egy játékboltból volt, pár játékkal, de volt még nála libris, pepcos, és mindenféle más szatyor is. Segítettem neki felvenni a szatyrot és ahogy rámmosolygott és azt tátogta, hogy köszönöm (mert már felvette a telefont) nem tudom mi történt, de azt éreztem hogy meg akarom ismerni. A telefonon arról beszélt valakivel, hogy a játékboltban nem voltak igazán segítőkészek, ezért ezt meg azt vett, és kérdezte a másikat, hogy szerinte jó lesz-e, szóval gondolom nem a saját gyereke. Gyógyszert is két tajszámra vett ki egy csomót, és vagy 20.000-et fizetett. Sajnos nem értek a gyógyszerekhez, szóval ebből nehéz lenne visszafejteni. Nem tudom miért érzem ezt, de ahogy látszott hogy mindenre figyel, és nagyon kedves volt a patikában is, a hangja pedig elképesztően aranyos… Azóta nem tudok nem arra a 10 percre gondolni, amíg egy patikában voltunk. Szerintetek mit csináljak? 20F

febr. 12. 02:00
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Verd ki és felejtsd el. Gondolom, csinosvékony volt. Mindig csinosvékonyakba szerettek bele. Elárulom, ez nem szerelem, ez kanosság.
febr. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csinos volt nagyon, de nem volt annyira vékony. Mármint ezt egyáltalán nem negatívan mondom, mindig is az ilyesmi lányok jöttek be.
febr. 12. 02:16
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nőjj fel.
febr. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen mindenkivel történt már, aztán mindenki szépen elfelejti.
febr. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez így szomorú. Nekem is anno sok elszalasztott lehetőség kellett ahoz, hogy rájöjjek, vagy lépek felé rendesen, vagy soha többet nem látom. Legközelebb amikor ez van menni kell a lehetőségre, bár legközelebb amikor mész patikába, akkor ugyanabba mennék, hátha, de nem reménykednék.
febr. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
44%
Szerintem ilyen mindenkivel történt. Múltkor egy 40-es anyuka jött oda, hogy toljam már ki a lyukból, amibe beletolatott a parkolóban. Huh, mondom de belédtolatnék én is, akarom mondani persze segítek :)
febr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha Budapesten történt akkor írj egy posztot a pesten láttalak facebook csoportba, hátha.

Túl sok reményt azért nem fűzz hozzá.

febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Félre téve, hogy nem sok realis esély, hogy újra talalkoztok, azon kívül is vannak buktatók, pl. lehet hogy neked nagyon tetszik, de mi van ha egyoldalú ez, ha ő csak udvarias volt veled, ha meg talalkoznatok akkor sem tuti hogy összejönnétek, lehet otthon várja a barátja vagyis foglalt. Mindenki jart már így min. 1x életében hogy elállt a lélegzete egy pasastól a buszon vagy egy nőtől a körzeti orvosi váróban, vagy az utcán, mekiben, de kb. ennyi a történet, ezzel nagyjából véget is ért.
febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!