Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy férfi viselkedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy férfi viselkedése ha tetszésből szerelmet kezdett érezni?

Figyelt kérdés
Hogy valtozik a viselkedese velem szemben? Nokent hogy vegyem eszre eddig tetszettem neki de mostmar szerelmes? milyen dolgokbol aprosagokbol lehet eszre venni hogy mar nem a tetshes kategoriaba vagyok?

febr. 14. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező legfok azt kéne tudomásul venni, hogy a férfiak is emberek személyiségekkel megáldva. Hiába írom le, hogy másképp néz rád, vagy másképp viselkedik hogyha ő egy darab férfi és nem a huszadik vagy az ezredik. Gondolom én, hogy előbb utóbb kinyögi, hogy komoly kapcsolatot szeretne tőled, akár azt, hogy szerelmes, randizni hív. De hát nem tudom bírsz-e addig várni, vagy inkább kimondod te először. Nem tudom, hogy egyáltalán az-e, lehet még ő sincs tisztában vele. Talán fél kezdeményezni. Lehetséges félreértés történik.

Kérdezz rá ha nem bírod már. Az a legtisztább út.

febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Akkor lesz szerelmes beléd, ha már ismerkedtek és mindig keresi a társaságod, örül ha meglát, többször elhív, kedveskedik...
febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem hozzatenni hogy ismerkedesi fazisba vagyunk, nem ilyen platoi vagy viszonzatlan dologba.

Csak erdekelne hogy valtozik a viselkedese ha tetszek neki vagy ha mar szerelembeesett

febr. 14. 12:17
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Az biztos,hogy sűrűn keres,akár különösebb ok nélkül is,imád a társaságodban sütkérezni,de igazából szerelmes ember szokott is annyira kaparni,hogy észre vehető legyen,mennyire rólad szólnak a napjai...
febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Senior Séf ***** válasza:
86%
Neked nem az a dolgod, hogy TUDD, ha szerelmes beléd, hanem az, hogy ELÉRD, hogy az legyen. A másik érzéseiben soha nem lehetsz biztos. Mi több, nem is lenne szerencsés. A bizonytalanság visz rá arra, hogy ne dőlj hátra, hanem ápold a szerelmet mindhalálig.
febr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Elkerül minnél távolabb . Nem keresi a társaságod.
febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Szavakkal is mondja,mert nem birja ki.
febr. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha február óta egy helyen rostokoltok akkor ebből nem lesz semmi már. Lehet párja is van.
márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
pl dugás után nálad marad este, elhív vacsorázni, nem csak szexről szól a kapcsolatotok
márc. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolso azert nem egeszen igy van. Voltam szereto ami nem csak dugasrol szolt, ott maradt velem szex utan is elis hivott vacsorazni is megse volt szerelmes
márc. 11. 06:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!