Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy ezt érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezt érzem, mióta szerelmet vallott nekem?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, eddig még sosem voltam szerelmes, lehet most sem. Ez a gond, hogy nem tudom eldönteni. Egy éve megismertem egy srácot akivel nemrég jutottunk el addig, hogy azt állítja belémszeretett és amíg ezt el nem mondta, nekem is ilyen romantikus gondolataim voltak róla, csak hát azóta átfordult kicsit másba az egész. Mikor az érzelmeiről beszél, az engem szexuálisan indít be és nagyon hülyén érzem magam, mert tök megható dolgokat mond, nekem meg heves szívverés helyett odalent bizsereg. Ez normális?

febr. 15. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagy szerelmes, ez fellángolás/testi vágy.
febr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem normális, és lehet még ebből bármi.

Csordogálj az árral, tegyétek, ami jól esik, legyetek őszinték egymással.

febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

"19 éves lány vagyok, eddig még sosem voltam szerelmes, lehet most sem. Ez a gond, hogy nem tudom eldönteni."


Ha nem tudod eldon akkor egyértelműen nem vagy szerelmes. Lehetsz belé, de én nem hiszem, hogy össze fog jönni, mert ő már kimondta és versenyezni akarsz vele tudatalatt.

febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha 1 éve ismered nem vagy szerelmes az egyből jön szerintem
febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Szexelj vele aztán kialakul vagy nem..

Amit most érzel az testi vágy

febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Én nem szexelnék vele ha nem lennék szerelmes belé mikoz ő az. Gondolj arra, hogy fordítva neked hogyan esne a dolog! Inkább pattintsd le és más fiúkkal ismerkedj.
febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem midegy? Fiatal vagy, valahol egyszer el kell kezdened. Ha mást nem, tapasztalatod lesz.
febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha, szerelmes lennél azt biztosan tudnád. De, ennek ellenére valahol el kell kezdeni.
febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
3-as, hogy érted hogy versenyezni akarok?
febr. 15. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!