Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy ezt csinálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ezt csinálom miota együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

A párommal meg csak 3 hónapja vagyunk együtt, szóval nem régóta, viszont régóta ismerem mar. Ő eléggé bulizós, én is az lettem miota egyetemre járok, szoktunk is néha néha együtt menni bulizni de külön is, sokszor hív amikor nekem nincs kedvem menni, vagy szimplán pasis estére megy ahova nem fogok oda pofatlankodni stb. Nem vagyok féltékeny meg semmi, sose adott rá okot, és nem is bánom ha eljarkal nélkülem, mert nem akarok mindenhova menni vele, sokat találkozunk így is, viszont szeretem tudni, hogy jól van e, így mindig szoktam neki mondani, hogy írjon majd légyszíves ha hazaert hogyha elmegy estére (nem lakunk együtt, ha még atmegyek hozzá akkor nem megy el értelemszerűen) ez így rendben is van, szokott is írni, bár sokszor van hogy nem jelentkezik, hogy nem ir meg nem is elérhető, én meg aggódok hogy jól van e stb. Na de ha ez van, hogy elmegy és tudom, hogy nincs otthon automatikusan felebredek hajnalban, vagy hogy többször is megnezni hogy írt e, hogy otthon van már és hogy tudom, hogy jól van e, ha nem ir van hogy órákig nem tudok visszaaludni és aggódok, hogy mi történt vele. Nem tudatosan történik ez, vagyis a szervezetem nem tudom miért csinálja, viszont normális hogy ennyire aggódok? Én vagyok a lány, ha ez nem derült volna ki, és nem vagyunk már gyerekek, párom 28 éves, tud magára vigyázni, mindig elmondja, hogy én leszek az első aki tudni fogja, ha baja esik stb. Más is van ezzel így? Fog valaha csillapodni ez az aggódás? Hogyha nem megy el és tudom hogy otthon van gond nélkül végig alszom az éjszakát...

Koszonom a válaszokat előre is!!



febr. 15. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szinten abnormális. De az megink, hogy arra nem képes, hogy pontos időt néha beszúr mikor is lesz otthon.

Nem tudom azt se mennyit bulizik, de ha mindenegyes hétvége abból áll és abból, hogy iszákol (cigizik, füvezik) az szerintem egyáltalán nem jó. Nem is maradnék vele együtt.

febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem minden hétvégén, van hogy hetekig nem megy sehova, ha én ott vagyok nala akkor egyeltalan nem, most a héten megy el másodjára ma például, meg majd még megy, de változó mikor mennyit, és fuvezni nem szokott, meg olyan nagyon lereszegedni se, általában csak pár sor csúszik le
febr. 15. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked belefér rendben van, de nem lesz ennek jó vége ha ennyire kikészíted magad miatta. Remélhetőleg lecsillapulsz idővel.
febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, azzal nincs bajom hogy elmegy iszogatni! Nincs valami taktikad mivel tudnék lenyugodni?🫠
febr. 15. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4. Nincs. Ez normalis emberi erzes csak sokan probaljak elnyomni es vannak a lexarom fajtak ..
febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!