Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elso perctol tudtam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso perctol tudtam hogy szerelmes lennek bele, ha irok neki 1 ev utan orultnek fog gondolni, hogy még most sem felejtettem el vagy ugyanott folytatodhat?

Figyelt kérdés

Ismerkedtunk de voltak koztunk pillanatnyi nezetelteresek (amin az ido segitett volna, de mi megjobban rontottunk rajta azzal hogy nem hagytuk egymast) amik odaig fajultak hogy mar nem akartunk egymassal beszelni..nekem ez nagyon fajt, mert elso perctol tudtam, ha talalkoznank, ha udvarolna nekem nagyon szerelmes tudnek bele lenni es ezt o is erezte rajtam. De azt is tudtam, hogy nem most van itt ennek az ideje, es o is tudta hogy ez most nem..

Eltelt azota 1 ev, en sem elotte sem utana nem voltam kivancsi egy ferfira sem.

Irni szeretnek neki, nem tudom mit de tudnom kell kive valtunk azota, most akarna e az elet hogy egyutt legyunk. Ha azt erznem, hogy nem akkor legalabb orokke elengednem, de ha nem probalom meg most utoljara, soha nem fogom mert orokke az lesz bennem nem tettem meg mindent erte.

Orultnek gondolna ha egy ev utan irnek neki valamit? O nem fog nekem, elegge nocsabasz tipus, azt hiszem ezert engedett el olyan hamar, mert ugy van vele van 1000no a vilagon es nem fog idegeskedni egy miatt.

Lehet meg sem ismerne, de nem tudok nyugodni.

24L


febr. 15. 22:13
A kérdező szavazást indított:
Irjak neki
Orultnek fog gondolni
6 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Csak annyit irnek neki valahol hogy " Szia xy", azota miota nem beszelunk megvaltozott a szamom, ezert nem tudom megismerne e kep alapjan vagy azt sem tudna ki irt neki
febr. 15. 22:15
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Ha irnal is valamit ne “valamit” irj hanem ird meg a frankot. Lehet jol fog elsulni. De szerintem ami akkor, ott nem alakult ki kesobb sem fog.

Nekem volt egy srac, nagyon szerelmes voltam bele. O kedvelt de nem lett kapcsolat belole. Kb 2,5 evre ra a tortenteknek felkerestem, honapokig iszonyat hosszu uzenetekben beszelgettunk. Semmi nem lett, nem hivott el es hagytam a pcsaba (nem mellesleg elhagyta magat nagyon durvan, en meg pont h nagyon noies lettem)

Szerintem nem mukodik a hamvakbol feltamasztas:D

febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Koztunk nagyon mukodott a kommunikacio, csak a nezetelteresek miatt amik voltak megutaltuk egymast ugymond
febr. 15. 22:42
 4/17 A kérdező kommentje:
De en nem ugy akarok neki irni, hogy felhozom a multat es rendezzuk le mindenkepp a rossz dolgokat, akkor ugyanott lennenk ahol voltunk..hanem csak ujra beszelni vele
febr. 15. 22:43
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

“Mukodott a kommunikacio/nezetelteresek miatt megutaltuk egymast” az jo. Akkor megse mukodhetett annyira jol.

Mar a legelejen megutaltatok egymast akkor mit varnal jelenleg? Le lehet pontozni de szerintem ami akkor nem ment, most se menne. Irj neki, lehet pozitivan sul el legalabb nem agyalsz rajta tobbszor, de szerintem az energiaid inkabb valaki masra tedd akivel tiszta lappal kezdesz

febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerinted miert utaltuk meg egymast? Nagy volt koztunk a tuz es nem tudtunk egymassal mit kezdeni, tul vadak voltunk
febr. 15. 22:49
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Na erre mondják, hogy érzelemfüggő... semmit sem tudsz róla, nem is találkoztál vele személyesen, de máris tudod, hogy te biz' nagyon szerelmes lennél. Te nem az embert keresed, hanem a szerelmet magát, szerelmes akarsz lenni de már nagyon és ezt projektálod másokra.

Keress fel egy jó szakembert, mert így csak csöbörből vödörbe fogsz egész életedben esni.

febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ez nem igy van, az ember barmit ki ir ide csak szakemberhez kulditek.
febr. 15. 22:54
 9/17 anonim ***** válasza:
#8 nem mindenkit, de neked tényleg szükséged lenne rá. Nekem 8 hogy kezdesz-e az érzelemfüggéseddel valamit, a te életed, nem a miénk.
febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Es te most oszinten jo neven venned ha a nehai szerelmed a semmibol felkeresne egy bullshit szia hogy vagy-al? Mert ha irsz neki akkor legalabb ird meg frankon hogy figyelj, gondolkodtam a dolgokon es szivesen beszelgetnek veled ha nyitott vagy ra. Ennyi, de ez a jatszmazas talalgatassal keverve vajon mi lesz- semmi ertelme. Vagy leirod neki mit akarsz pontosan vagy inkabb fel se keresd
febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!