Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes vagyok egy norvég színésznőbe. Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Azt hiszem szerelmes vagyok Ovidia Berg Lindquist norvég származású színésznőbe. Most mi tévő legyek? Már 5 éve szerelmes vagyok Ovidia Berg Lindquist norvég származású színésznőbe. Egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből, ha nem nézek egy filmet, amiben szerepel, vagy képet róla teljesen magam alatt vagyok, és üresnek érzem magam. Mit tegyek? Mi tévő legyek? Ráadásul Ovidia Berg Lindquist színésznő 1998-as születésű, én meg 1977-es születésű vagyok. Tehát 21 évvel fiatalabb nálam. Ez a szerelem, már ha tényleg szerelem. Ez mennyire komoly? Személyesen soha nem is találkoztam a Ovidia Berg Lindquistel. Ez egyáltalán szerelem, vagy csak rajongás? És igen, jelenleg nőtlen, és gyermektelen vagyok. És soha nem volt ez idáig pár kapcsolatom. De amikor meg látom Ovidia Berg Lindquist színésznőt. Akkor mindig hevesen kezd el dobogni a szívem. Egyáltalán lehetek szerelmes egy számomra ismeretlen nőbe, akit csak a tévéből ismerek? Ez a rajongás, ez tényleg szerelem vagy csak egy egyszerű rajongás. Egyébként Ovidia Berg Lindquistnek szép barna haja van. Most én akkor mi tévő legyek? Forduljak-e pszichiáterhez? És pszichiáter ki tud belőle gyógyítani? Vagy csak én vagyok pszichiátriai eset?

febr. 25. 17:49
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
20-as! Igen Oslo elég drága város! Egyszer már jártam ott, a 2000-es évek elején. És már akkor egy gomboc vagy 8000 Ft-nak megfelelő Norvég korna volt. Akkor 2000-ben egy csoporttal utazhattam ki egy hétre. És valami egy millió magyar Ft-ra jött ki személyenként az Oslóba való tartózkodás. De akkor nem én fizettem, hanem egy alapítvány fizette ki. Most ha kimennék akkor nekem kéne ki fizetnem. Jelenleg nincs egy millióm hogy ki utazzak. És akkor az az egy millió csak az Oslóban való tartózkodást fedezte, az uti költség még az egy milló Ft-n felül volt oda - vissza. Most akkor 2024-ben mennyi lenne egy hét Osloban való tartózkodás uti költséggel együtt. Legalább 3 millió Ft kellene, minimum. Szóval igen, költséges egy város! Nem az utazás az Osloba való utazás a drága, hanem az Osloban való tartózkodás a drága. A szállás, az ottani kaja. Múzeumi belépők, színház jegyek és az ottani minden napi élet ami drága. Európa légdrágább városa Oslo. És az én magyar nettó 256 ezer Ft-os fizetésemből jelenleg nem tellik egy Osloi utra.
febr. 26. 16:19
 22/23 anonim ***** válasza:
Amennyiszer le van írva szegény kiscsaj neve, én azt is el tudom képzelni, hogy ez egy SEO-optimatizáló kamu. Értelmes ember nem kommunikál így, hogy ebben a pár mondatban ennyiszer leírja a teljes nevét. Ha meg nem kamu, hát látszik, hogy pszichésen nem százas a főhősünk. Azért meglett, 40es férfiemberként tudhatná, hogy ez nem szerelem, mert nem ismeri, max. nagyon erős szexuális vágy. Ezen tényleg pszichológus vagy pszichiáter tud segíteni... abban, hogy feltérképezze, miért érzed ezt, milyen pszichés betegség áll a háttérben, ezt hogyan lehet kezelni.
febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
22-es! "szegény kiscsaj" Honnan tudod hogy szegény? Igen, személyesen soha sem találkoztam még vele. És mi az a szex? És azért a 40-en már jócskán túl vagyok! Már a 46-on is túl, lassan a 47-hez közelebb. A pszichológus vagy pszichiáter miben tudna segíteni? Miért a szexuális vágy az egy pszichés betegség lenne? És egy szexuális vágyon hogyan tudna segíteni pszichológus vagy pszichiáter? És honnan veszed hogy nem vagyok 100-as? És ha ezres vagyok?
febr. 29. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!