Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A parod miatt kukazod az énidőd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parod miatt kukazod az énidőd?

Figyelt kérdés
Van olyan h tudnatok talalkozni de nem taliztok mert most egyedul akarsz lenni jatszani xy dolgot csinalni vagy ezeket mindig ugy idozited h ne utkozzon egybe azzal az idovel amikor mjnd 2 en raertek es lehetne talizni? Vagy annyira fontos a parod h mjndent felre dobsz mellozol h egyutt legyetek?

febr. 28. 16:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Arany középutat szeretem, vagyis se le nem tojom, de nem is ő miatta dobok mindent.
febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Próbáljuk úgy időzíteni, hogy ne akkor énidőzzünk, amikor együtt is lehetnénk, de ha együtt is vagyunk akkor is csinálhatja mindenki amit szeretne. Ha épp PSezik, akkor addig én olvasok, vagy csinálok mást.
febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem dobok félre miatta semmit. Meglepő módon dolgozunk minedketten, nem teljesen azonos az időbeosztás így bőven jut mind a kettőnknek énidő. Azt nem nevezném kapcsolatnak amikor az én javamra háttérbeszorítom a partnert.
febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Velem sokszor csinalja a parom h tudnank talizninde haverok alvas horgaszas jatszas vagy egyebb mas dolgok miatt hatterbe vagyok szoritva, mintha en lennek az utolso a prio listan
febr. 28. 16:28
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Te vagy az utolsó. Rajtad múlik elfogadod-e.
febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Van amikor lemondom, de az akkor van, ha egyedül akarok pihenni, szóval akkor barátokkal sem lógok helyette. Nekem sok lenne, ha mindig minden szabad pillanatban a másik rendelkezésére kellene állnom, szerintem mondjuk ha ilyen 10 alkalomból 4x magamat vagy mást választok, az normális.
febr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egy viszonylag friss kapcsolatkezdeményben vagyok jelenleg - mi heti 2-3x szoktunk találkozni, így az énidő is megvan és a közös minőségi program is (tehát úgy találkozunk, hogy beszélgetünk is, vagy vmi program van, nemcsak dugás). Nekem ez így teljesen megfelel. Nekem szükségem van egy kis énidőre még hosszabb, együttélős kapcsolatban is... azért tudok valamennyit feláldozni belőle a kapcsolatért, de nem az összeset. Viszont azért itt kérdés az, hogy hányszor van találkozó és mennyi szabadidőről beszélünk. Mert ha vkinek fos időbeosztású a munkája, hogy alig tudnánk amúgy is találkozni, olyan kapcsolatba bele sem mennék, mert azért rendszeresen együtt töltött időre szükségem van.
febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Engem azert bant a dolog mert a volt nojevel egyutt is elt es mindent felre dobott h az osszes szabadidejuket egyutt toltsek, ha o maskepp melozott mint az exe mindent megcsinalt amit akart ha az exe hazajon akkor mar csak kettejukkel keljen foglalkozni. Mi nem elunk egyutt es nalam nem ezt csinalja. Sokszor betervez dolgokat olyan napra mikor epp egyutt lehetnenk.
febr. 28. 16:46
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
8: lehet, hogy pont tanult az exével való kapcsolatból, hogy a 24/7 egymás seggében levés, a másik nélkül nem létezés nem normális és nem egészséges.
febr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem szeret, ennyi.
febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!