Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért töröm mindig össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért töröm mindig össze egy nő szívét? Én miért nem tudok csak szexre találni nőt?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok. Az egyik legjobb barátomnak sok barátnője van és átjárnak hozzá nők szexelni 18 évestől 45 évesig. És általában meg is van ez, hogy 10-ből 9 nő tudja, hogy szexet fog kapni tőle és nem többet és ezzel ki vannak békülve oda-vissza. Én is jóképű és magas vagyok, napi szinten egész sok nőnek tetszem akármerre megyek. De egyszerűen ezt látom, hogy engem a nők nem akarnak csak szexuálisan. Amit kapok érdeklődés, az mindig aztán több lesz és minden nő kapcsolatot akar tőlem.


Ezt látom, nincs olyan, hogy egy nő csak szexet akar tőlem. Viszonylag sok nő akar engem, de ők akarnak mellette kapcsolatot is aztán szinte mindig. A kinézetem ilyen? Vagy a viselkedésem? Mitől van az, hogy tőlem egy nő sem akar csak szexet?


febr. 28. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Menj akkor egy fizetoshoz, nehogy mar a nok legyenek a gonoszok, hogy csak ugy nem fekszenek le veled, kapcsolat nelkul ingyen :D
febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedés, ahogy kifejezed magad, nem mondod meg konkrétan, hogy csak szexet akarsz, barátkozol velük és félreértik vagy eleve úgy mennek bele, hogy reménykednek hátha többet szeretnél.
febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy vonzó eléggé.
febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A nők többsége érzelmibb típus, tehát az a ritkább, akinek a csak szex jó. Ilyen szempontból a barátod kifogta a ritkább nőket (plusz azért ne hidd azt, hogy tutibiztos, hogy minden teljesen boldog ettől... biztos van 1-2 köztük, aki reménykedik, hogy hátha meglátja benne a párkapcsolati alapanyagot, csak lemegy kutyába miatta). Nagyobb eséllyel 8találsz olyat, ha jól nézel ki és tűrhető a viselkedésed, aki kapcsolatot akar. Amit én ajánlanék, az 1) a full, kendőzetlen őszinteség azokkal, akikkel összegabalyodsz (nem bunkó proli megfogalmazásban kell közölni velük, de nem is célozgatva meg mismásolós módon... semmi "szórakozgatunk, aztán meglátjuk", semmi olyan szöveg, amiben benne van a "kapcsolat" szó), 2) buliban (ott nagyobb eséllyel találsz olyat, aki kapható szexre), 3) szexpartnerkereső használata, ill. olyan tárkereső használata, ahol le lehet írni, hogy te milyen kapcsolatot keresel, és ki tudod szűrni akkor azokat, akik komolyat akarnak. A Bumble pl. jó példa az utóbbira. Hidd el, ha tényleg jól nézel ki, még ha egyéjszakást keresel is, akkor fognak rád írni úgy is, hogy a nőknek kell először írniuk match után.
febr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!