Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Van egy lány a munkahelyemen aki sokszor szemez velem. Nagyon tetszik. De sajnos elmondhatatlanul gyáva vagyok. Nem merek odamenni hozzá. Hogy legyen bátorságom? Mit mondjak neki? Hogyan menjek oda? Nagyon de nagyon bánt hogy ilyen vagyok. Így sosem lesz barátnőm.
febr. 28. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Fordulj pszichológushoz és csak aztán csajozz!
febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hívd meg egy kávéra vagy sütire. Végy bátorságot. Én 22 éve majdnem lemaradtam a feleségemről. Egy napon múlott. De szerencsém volt. Hajrá.
febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2#. Elmeséled a sztorit ha nem gond?
febr. 28. 20:13
 4/10 anonim ***** válasza:
2#vagyok én 3 hónapig kerülgettem. Bár mi beszélgettünk. Erőt vettem hátamon és meg kérdeztem töllem akar e valami komolyat töllem. Elérkeztünk járni. Másnap délután mentem érte a sulihoz egy osztálytárs vitt neki virágot és járni akart vele. Közölte vele a hírt hogy velem van. Ennyi
febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Magamon
febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, valahogy vegyél erőt magadon. Azt írtad, szemez veled, akkor ha szerencséd van, nem egyoldalú a dolog. Ha így van, akkor viszont kezdeményezhetsz, ha ő nem teszi meg. Ahogy írták, valami mondvacsinált indokkal menj oda, kérdezz tőle valamit, hívd el kávé süti, barmire. Látni fogod a reakciót, ha kölcsönös a dolog, akkor nem leszel kellemetlen a számára.


Amúgy én is ilyen voltam korábban... Gyáva voltam mindig a csajoknál. Huh nagyon. De valahogy nagy erőt vettem és mindig eljutottam az első szóig, aztán onnan már ment valahogy, ha a másik fél is úgy akarta.


Én a gyávaságomat előnnyé kovácsoltam. Átalakítottam egyfajta titokzatos stílussá, ami valahogy érdekelte a csajokat. Kevés szó, jókor, jó helyen. Ez bejött.


Nagyon nehéz az első lépés, de utána már könnyebb.

febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6#. Úgy veszem ki a szavadból hogy attól hogy szemez még lehet egyoldalú a tetszés?
febr. 28. 20:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Túl gondolod. Ha nem mész oda megy életre bánni fogod. Ki tudja lehet ebből bármi. De ha nem csinálsz semmit, akkor mit akarsz csak nézegeted?
febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok. Lehet hát. Kérdés, ő miért "szemez" veled. Lehet, hogy éppen zavarja a dolog. Az már teljesen más kérdés, hogy egy mosolyra mi a reakció? Ha arra is mosoly a válasz tőle is, nem flegma módon, további szemezéssel, akkor bingó, nyert ügyed van. Nem baj, hogy ha titokzatos vagy, de valami egyértelmű jelét add annak, hogy ő bizony tetszik neked. Találj valami indokot. Lehet az bármi, tök apróság is. Mit dolgoztok? Nincs valami kapcsolódási pont, amivel elindíthatsz akár csak 1-2 mondatos kontaktust kezdésnek?


Én a feleségemet szintén munkahelyen "fogtam" magamnak. Egy mosoly volt a kezdés a szemezgetés után, aztán odaült mellém, kérdezgetni kezdtem teljesen sületlenségekről, aztán megkérdeztem, hogy hazavihetem e... És ennyi :) hazavihettem.

febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha szereted a munkádat, arról is tarthatsz neki szónoklatot egy kávé mellett. Amennyiben vevő rád, nem lesz gond egy szál sem. Mosolyogva, csillogó szemmel végig fog hallgatni, reagál, majd alig várja a következő alkalomat. Minél nehezebb erre az alkalomra sort keríteni, annál izgibbé válik. Szépen adagolt bókok, telefonok megtudják fűszerezni a dolgot...

Aki mer, az nyer!

febr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!