Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belém miért mindig érett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém miért mindig érett, céltudatos, karrierista csajok szeretnek, amikor én rohadtul nem vagyok az?

Figyelt kérdés

30 vagyok és van egy 3/4 részt kész diplomám, mert 26 évesen mentem egyetemre, ki szoktam járogatni külföldre dolgozni nyaranta és itthon is dolgozgatok a leendő szakmámban irodában. Anyagilag nem állok szarul, mert már van saját lakásom, jó pénzből élek és a családom sem földönfutó. De ezeket most tegyük is félre, nem az anyagiakról szól a kérdés.


Én egyáltalán nem tartom magam érettnek, karrieristának, de céltudatosnak sem, de belém aztán mindig ilyen típusú csajok szeretnek szinte mindig. A kicsit gátlásosak, plusz még ilyenek. És nem jövök rá, hogy miért. De ők sem szerintem. Mindig ezek a full jó tanuló, szín 5-ös, karrierista, 3 szakmát kitanuló vagy 3 diplomát szerző nők. Jó, a legtöbben még fiatalok, 20-26 évesek, de ezeket simán kinézem belőlük, vagy már jó úton vannak feléjük és még több felé az életben szakmailag, anyagilag. Én pedig közben egyáltalán nem vagyok becsvágyó, jól érzem magam így az életben, ahogy vagyok. Nekem nem kell a stressz, én elégedett vagyok nagyon sok mindenben a mostani életemmel, nem akarok főnök vagy akármi ilyen lenni, nem akarok sok stresszt és felelősséget. Miért mindig olyan csajok szeretnek belém, akik ezekben totál az ellentéteim? Az utóbbi 3 barátnőm az utóbbi 4 évben ilyen volt.


febr. 28. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon felszínes kapcsolataid lehetnek, ha nem derül ki, miért szeret a másik. A következőtől kérdezd meg, hátha megmondja!
febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom de ezt olvasva valahogy engem is megfogtál.
febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ne értetlenkedj már. Valamit persze, hogy tudtak mondani. Csak mélyebb pszichológiai szinten ennyire a legeslegtöbb ember nem ismeri magát. Nagyon sok mindent csinálsz te is a való életben, aminek nem tudod te sem a mögöttes valódi okát, akkor sem, ha azt hiszed, mint ahogy mindenki más is.
febr. 28. 22:39
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem egyszerű a képlet: Az ellentétek vonzzák egymást.

Te magad válaszoltál a kérdésre.

febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ellentet vozza egymast.
febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

[link]

:)

febr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Nekem baromira nem lennel vonzó, már az alapján sem, hogy 30 évesen csak dolgozgatsz.

Itt arról van szó, hogy ezek a nők csak céltudatosak, karrieristak akartak lenni, magukra erőltettek ezeket a dolgokat (mert ugye ez most menő), de legbelül pedig egy ilyen életre, emberre vágynak, mint te.

Lehet, hogy az ellentétek vonzzák egymást (bár itt szerintem arról van csak szo, hogy ok kizárólagosságot akarnak tőled, amit nem kapnak meg valószínűleg), de mint látható a 4 év alatt 3 kapcsolatodból, ezek baromira nem tartós dolgok, mert hamar kiütköznek a személyiségbeli eltérések.


25N

febr. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy számukra vonzó, mert rengeteg szorongással és kötöttséggel szokott együttjárni a sok diploma szerzése meg az éltanulás. Sok a külső elvárás - még akkor is, ha senki sem kéri ezektől a csajoktól, hogy 3 diplomájuk legyen, ők úgy érzik, hogy kell. Tehát képzeld el, hogy az idő jörészében mások elvárásainak próbálnak megfelelni, jól akarnak teljesíteni stb., erre jössz te, aki lazán beszi az életet, nem szorong, nem stresszel. Rendkívül üdítő egy ilyen emberrel találkozni, az ember kicsit elenged a szorongásából, görcsöléséből.
febr. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Belem is. Udv seged me9ss jozska
febr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!