Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akar velem összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem összejönni egy 32 éves srác, holott tudja,hogy semmi közös nincsen bennünk, teljesen más az értékrendünk,és a szexuális szokásaink is? Neki vagy épp nekem,ebben mi lenne a jó?

Figyelt kérdés
Ha bomba csaj volnék,más lenne a helyzet,vagy ha ő olyan pasi lenne.De mind a ketten átlagok vagyunk, ráadásul én lelkileg hosszú ideje egy roncs. Minek neki az ilyen nő? Nem értem a szándékot ebben. Én megmondtam neki kerek perec,hogy barátságnál soha nem tudnék többet érezni a fentebb említett okok miatt, de ő egyre csak hajtja,hogy majd megszeretjük egymást,és jól leszünk.
febr. 29. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg te vagy az egyetlen olyan nő a közelében, aki egyáltalán szóba áll vele.
febr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen,ezt kihagytam a mondandómból,hogy én is erősen erre gyanakszom.
febr. 29. 11:46
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
Még a lelkileg roncs nőket is keresik...eszem meg áll
febr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Utolsó. Valószínűleg azért, mint amit az előző hozzászóló is írt,hogy rajtam kívül nem áll szóba senki vele. Sok hibája van,amit gyerekkorban a szüleinek kellett volna megtanítani neki,és ez elmaradt. Ilyen ember "nevelgetését" nem hinném,hogy sok nő boldogan vállalná.
febr. 29. 11:48
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
Tudom,a nőknek tapasztalt férfi kell,a tapasztalatlan férfiak számukra leprásak
febr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Itt nem a tapasztalatlanság játszik. Hanem az,hogy én érzem,és tudom,hogy nincs meg a vonzalom ennek ellenére ő görcsösen kapaszkodik.És azt akartam tudni,hogy ez miért van nála.
febr. 29. 11:52
 7/17 anonim ***** válasza:
16%
ki részéről nincs vonzalom?ha a tiédről az érhető,biztos csúnya a srác,még egy lelkileg roncs nőnek se kell kvázimódó
febr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
egyébként ha ennyire eltérő az életetek,hogy lehet az hogy ennyire ismeritek egymást,hogy még a sexuális szokásait is ismered?amiről egyébként azt hittem,nincs is neki
febr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem,nem csúnya a fiú,és én sem vagyok az. Egyszerűen nem tetszik a hozzáállása a világhoz, ahogy megnyilvánul dolgokról,és folyton csak odázik mindent. Három olyan dolog is volt beszélgetés közben,amire azt mondta majd egyszer meglesz..A legtöbb embernek pedig épp az a dolog alap.
febr. 29. 12:01
 10/17 A kérdező kommentje:
Mert már hosszabb ideje ismertük egymást, rengetegszer randiztunk,és ezalatt kiderült.
febr. 29. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!