Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges az hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az hogy együtt vagytok ,de nem mondtátok ki?

Figyelt kérdés

Vagyis randiztok , szex ,szeretitek egymást , szóval minden olyan egyértelmű... Egymással vagyunk sokat , de nincs kimondva hogy mikor lettünk együtt.... Vagyis ő nem hozta fel, én se....


Furcsa ez nekem ,hogy kérdezzek rá?


márc. 1. 10:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy mikor ünnepelhetitek majd a hónapfordulótokat, mert te szeretnéd.
márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagytok együtt ilyen egyszerű. Ez nem egyértelmű. Azt te csak hiszed, hogy szeretitek egymást, pedig még az sincsen kimondva, hogy jártok. Kérdezz rá, de ha te vagy a nő, akkor valószínűleg a pasinak tök jó így is, hogy nincs semmi kötöttség, csak szexelgettek, randizgattok. Bármikor tud csajozni melletted.
márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Miért? Akkor vagy együtt valakivel csak ha hivatalosan, tanúk által hitelesítve mindketten szabad akaratból egyszerre kimondjátok hangosan, hogy "mi mostantól együtt vagyunk"?
márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezekről muszáj beszélni. Az én életemben volt olyan, hogy ugyanezt gondoltam, mint te, aztán koppantam egy nagyot, mikor kiderült, hogy a másik fél totál nem úgy gondolja...
márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta szerelmes belém , csak velem akar lenni. Ez egy fajta elköteleződés,nem? Miért csajozna akkor mással
márc. 1. 10:35
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Magyarban nincsen erre jó kifejezés, de ez ilyen tipikus "situationship" (viszony?).


Szerintem elég alacsony érzelmi intelligenciára vall, ha nem tudtok őszintén és nyíltan beszélni arról, hogy mi van közöttetek.

márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

beszéltünk róla, mindig beszélünk őszintén, mélyen,lelkizünk ,

jelenleg külföldön dolgozunk együtt és egymásba szerettünk ,minden nap beszélünk , szóval úgy vagyunk mint egy pár ,azt mondta ha vége a munkának ,majd találkozzunk és csak engem akar csak velem akar lenni , utazni stb ... De nem mondtuk ki "Most járunk"

márc. 1. 10:44
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, igaza van a 4-nek. Erről akárki akármit mond beszélni kell. Én is jártam már úgy mint 4-es, azt hittem mi már együtt vagyunk, aztán a nagy büdös fenéket. És simán ismerkedhet mással, ha olyan gerinctelen, ha ő azt gondolja, hogy tök jó, hogy így összejártok, de nem vagytok együtt. Előző is ezt csinálta velem, talizgattunk, volt szex is, ő meg még aktívan társkeresőzött, amiről persze engem nem tájékoztatott. Szerintem aki kerüli, vagy egy idő után nem hozza fel ezt a témát, az vagy azért van, mert természetesnek veszi, vagy mert neki tök kényelmes, hogy nincs kimondva semmi. Kérdés persze, hogy mióta tart a dolog, az mondjuk már jó, hogy mondta, hogy szerelmes beléd, de ezt bárki hazudhatja bárkinek. Nyugodtan kérdezz rá, mikor alkalmasnak érzed, eleinte próbáld arra terelni a témát, valahogy lazán vezesd be, ne támadd le, de ha valóban szeret és alapnak veszi, hogy ti együtt vagytok, akkor nem fog megsértődni ezen. Szerintem ez a kérdés csak azoknak letámadás, akik nem akarnak a másikkal nyíltan együtt lenni, de akkor meg jobb ha el is tűnik az ilyen az életedből.
márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Én mindig felhozom ezt a témát, amikor 1-2 hónapja már ismerkedünk valakivel. Nekem szükségem van arra, hogy ki legyen mondva, hogy együtt vagyunk e vagy sem. Legyek felvállalva. Ha fontos vagyok neki és ő is ezt akarja, akkor nem ódzkodik egy ilyen beszelgetestol, ha pedig mégis, akkor neki a kenyelmes, jelenleg meglévő kapcsolat vagyok.
márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom, hogy szerencsés vagyok-e, de én még eddig egyetlen kapcsolatomban sem mondtuk, hogy mostantól járunk.

Természetesnek vettük, hogy együtt vagyunk. Egy idő után megtörtént a barátok, család bemutatása, velük való találkozások is és kész.

Persze ha te bizonytalan vagy akkor jobb rákérdezni.

Én nem voltam, tudtam, hogy akarnak engem.

Te így érzel?

márc. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!