Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez önzőség lenne a részemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez önzőség lenne a részemről?

Figyelt kérdés

Párom külföldi, itt tanul Magyarországon. A kapcsolatunk rendben van. Még nem tudjuk, hogy ha végez az egyetemmel, akkor hogyan tovább és ehhez kapcsolódik a kérdésem.


Képes lenne maradni miattam itt, de egyébként meg szeretne hazamenni. Mondta, hogy mindenképp szeretné, ha közös döntésre jutnánk és kérdés, hogy önzőség lenne-e, ha szeretném, hogy maradjon, miközben tudom, hogy legszívesebben menne, de nem vagyok biztos benne, hogy mennék vele én is? ( Tanulom a nyelvét és egyébként el tudnám képzelni én is az életet ott, csak lehet, hogy a közeljövőben már gondozásra fog szorulni az egyik hozzátartozóm és emiatt bizonytalan lennék a költözésben)


márc. 3. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerre két helyen nem lehettek. Akár maradtok, akár mentek, valaki szívni fog.
márc. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Önzőség nem lehet ha ő maga marad annak ellenére, hogy nem akar m
márc. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Önzőseg magaddal szemben, ha a hozzatartozó miatt maradsz. Megjegyzem, nem mind1, melyil orszagba mész. Ha pl Németo., és nem tanarbak, vagy bölcsésznek, szociologusnak, vagy egyéb haszontlanságnak tanulsz, bőven fogsz annyit keresni, hogy rohogve kifizetsz egy ápolót.
márc. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mégis hova kellene költöznöd? Mert engem ez nagyban befolyásolna. A távolság is. Önzés ide vagy oda, a te életedről van szó.
márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3

Miért lenne haszontalan? Miért kell mindenképpen leszólni valakit? Aki nem reálos, az nyilván hülye, ugye? Gondolom nem tudod, hogy a nyelvészek, tanárok, tolmácsok bölcsész karon végzett szakemberek…

márc. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5

Én ezt most itt munkaerőpiaci érték szempontjából kommentáltam.

márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Márpedig, a szociologia, stb, nem ér semmit.
márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És honnan vannak ennyire jó adataid? Úgy látom, tanár hiány van mindenhol itthon.
márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!