Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rossz ember vagyok, ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, ha van egy 5 éves kapcsolatom, de az elmúlt hónapokban lett egy plátói szerelmem?

Figyelt kérdés

Nem kerítek neki nagy ügyet, elég szerelmes típus vagyok, de nem lépnék félre emiatt. A barátnőmet szeretem, csak most valamiért mégis egy másik lány felé érzek jobban szerelmet. Persze, mint mondtam emiatt az érzés miatt nem dobom el a kapcsolatot, hiszen ezek múlandó dolgok, csak rossz embernek érzem magam :(.

Vagy ez normális? Mással is volt már ilyen?


márc. 3. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerelmet nem érezetem, csak szexuális vágyat. Az is csak a kapcsolat azon szakaszában, mikor már kezdtünk eltávolodni egymástól.
márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az èrez màs iránt aki már leírta magában a másikat teljesen.
márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel a kapcsolatban van az a pont ami után elmúlik az a nagy szerelem és az már szeretet lesz. Attól hogy te a párod iránt nem érzel szerelmet, de szereted és nem hagynád ott, lehetsz szerelmes. Ahogy te fogalmaztál plátói az meg főként lehet. Nekem is volt igaz nem 5éves kapcsolatomban történt, de én ezt megbeszéltem a párommal, elfogadta, az én lelkem megnyugodott és a plátói szerelem el is múlt.
márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz ember, ez előfordul hosszabb kapcsolatokban. Ráadásul valószínűleg idealizálod a másikat, nem ismered őt minden rossz tulajdonságával együtt.

Én 21 éve vagyok együtt a párommal, és tényleg minden hülyeségét ismerem. Nekem is tetszett már meg másik ember, és igen, éreztem szexuális vágyat más férfi iránt. De aztán végiggondoltam, hogy a szexuális vágy hamar elhal, és utána lehet, hogy egy elviselhetetlen ember marad vissza, hiszen voltaképp nem is ismerem annyira. Mit adnék fel egy kis kamatyolásért?

A férjemre mindig mindenben tudok számítani, a gyerekekért is mindent megtesz, ismerem az élethez való viszonyulását, az értékrendjét, ami teljes mértékben megegyezik az enyémmel. Szóval nem éri meg félrelépni. Néha viszont szoktam fantáziálni. Nem gondolnám, hogy ezzel leírtam őt, vagy ezzel rosszat tennék. Biztos vagyok benne, hogy ő is csinál ilyeneket.

Biztos, hogy nem kevered össze a szerelmet a nemi vággyal?

márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember, de próbálj inkább többet foglalkozni a barátnőddel. Te tudod, hogy milyen a kapcsolatotok. A másik csajt próbáld minél jobban ignorálni, ha tudod. Aztán majd elmúlik.
márc. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Érzelmileg csalod. Ez rossz. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha fiatal szerintem fölösleges a kapcsolatban maradni.
márc. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy ez az érzelmi megcsalás egy baromság.
márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!