Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác aki tetszik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik de most tudtam meg hogy olyan elérhetőséget adott meg amit nem nagyon használ. Meg van az új száma de nem ő adta meg.. Irjak neki??

Figyelt kérdés

Olyan telefonszámot adott meg a srác ami másodlagos. De nem értem miért?

Folyton nézeget a srác meg néha flörtöl is velem de néha meg csak át néz rajtam.. ő hivott el találkozni és azt mondta meg akar ismerni de azóta nem tudom mi történt…


márc. 4. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg van valakije..
márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aki ennyibe se vesz téged, az után felesleges kaparni.
márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jatszmazik. Ha csak komolytalan kapcsolat érdekel, nyugodtan menj bele, egyéb esetben felejtos. Felnőtt férfi mi az, hogy atnez rajtad, ha erdekled? 🤣
márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam hogy írok neki a telefonszámra és nem egyből de ha vissza ír ra kérdezek hogy minek szórakozik velem
márc. 4. 16:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

De ne alazd már meg magad

Minek írogatni neki? Nem fog válaszolni vagy ha igen, kamuzni fog.

márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem írnék olyan számra, amit nem is ő adott meg. Nem véletlen nem adta meg.
márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén ha jót akarsz magadnak.
márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!