Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből tudhatom hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom hogy szerelmes vagy csak el van velem a pasi?

Figyelt kérdés
Irnatok konkrét választ miből lehet 1 kapcsolatban tudni érezni? Sokszor akik csak összejönnek a vonzalom miatt nyilván szex stb van, de úgy mégis miből tudhatom hogy nem csak úgy vagyok neki jó ha van 1 barátnője?

márc. 4. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapból úgy ismerkedtem, hogy komoly kapcsolatot keresek és ennek megfelelően kerestem párt.


Hogyha csak úgy szexeltek érzelmek nélkül, valószínűleg nem lesz ebből komoly.

márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kimondja és nem csak vagytok mint két befőtt, nem csak szexeltek mint a nyulak.
márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Odafigyel rád, magától ír, magától felhív, nem tűnik el napokra, szakít rád időt, meg tud lepni időnként valami aprósággal, nem fél hogy anyagi csődbe taszítod egy tábla milkával, gyakran bókol és soha nincs rossz megérzésed….

Nekem általában úgy volt hogy éreztem rajta hogy csak elvan, vagy hantázik.

Megérzi az ember.

márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Bombanő vagy, aki után mindenki megfordul és utálja a többi nő = szerelmes beléd a pasid.


Átlagos vagy, nem tűnsz ki a külsőddel = érdekből van veled. Az érdek ezerféle lehet: rendszeres szex, család, gyerekek, lakhatás, főzöl rá, stb...stb...

márc. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es ezt kifejtenéd bővebben? csak akkor lehet szerelmes a pasi, ha bombanő a csaj?
márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit fejtsek ki ezen? Jártál óvodába, iskolába? Mindig van néhány fiú és lány, akibe mindenki szerelmes. Ezek a kiemelkedően vonzó külsejű emberek. A szerelemnek nem sok köze van a lelkitárshoz meg más ökörségek, mivel senki nem lesz szerelmes egy lepukkant vagy idősödő fonnyadt testbe zárt lelkitársba. Ugyanezt láttam a gyülekezetben, ahova tinédzserként jártam. Volt a fiúk közt 1, akibe minden lány szerelmes volt, mert magas volt, helyes, jó testfelépítésű, vicces, intelligens. A lányok közt a legszebbnek kb. 6 fiatalember kérte meg a kezét, a többi lány aztán akkor került sorra, ha az a legszebb kikosarazta a fiút. Agyrém egy hely volt, mert a lelki vezetők nem engedték a lánykérés előtt az együttjárást, azt mondták, az Úrtól kell elvenni. Gyakorlatban persze ismertük egymást, sokszor voltak együtt a fiatalok, de négyszemközt lehetetlen volt barátkozni, mert azonnal ment a pletyka meg a rosszallás. A lényeg, még ezen a helyen is külső alapján volt mindenki szerelmes.
márc. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!