Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel jóban voltunk aztán megromlott a viszonyunk ilyen olyan okok miatt. Telt múlt az idő és azon kaptam magam hogy beleszerettem. Nem tudom hogy történt mert közben nem volt semmi. Még csak nem is beszélünk. Nem tudom hogy alakult ki ez bennem ennek ellenére. Nagyon szenvedek ettől és nem tudom mit tegyek. Nem merek elé állni és bevallani meg szerintem nem is ajánlatos a másikra hirtelen egy ilyen dolgot zúdítani. Nagyon el vagyok keseredve
márc. 4. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
"Szeress ki belőle" - ez nem szerelem, csak fellángolás, vagy még az se csak olyan magányos vagy, bánt, hogy rosszban váltattok el, hogy ilyen hülyeséget érzel aminek alapja se van.
márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt se tudod hogy magányos vagyok -e. Szeressek ki belőle..... Értem. Inkább ne írtál volna semmit
márc. 4. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Keresd fel, írjál neki. Személyesen majd mondd el. Ha normalis, jól fogja kezelni. Így vagy úgy, de meg fogsz tudni könnyebbülni, mert vagy ad.1.viszonozza , v ad.2.nem, de legalább megpróbáltad és tudsz továbblépni.

Én ezt tenném.Minden másnak semmi értelme.

márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3#. Értem. Együtt dolgozunk egyébként. Csak azt nem tudom hogy vágjak bele. Megfordítva a helyzetet lehet kissé félelmetes lenne nekem ha valaki jönne hirtelen és bevallanà hogy szeret. Biztos nem gáz ez így egyből elé vágni ezt?
márc. 4. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De gáz, egyenesen félelmetes.
márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!