Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjetek azt szeretné, ne dolgozzatok?

Figyelt kérdés

Én vagyok ilyen helyzetben, igazából onnan jött ez, hogy kértem, intézzem valami 4-6 órás munkát, nekem tökéletesen megfelel az "irattologatás" is valahol, csak ne abból álljanak a napjaim, mint most. Nyáron ez a semmittevés, kötetlen élet jó volt, még ősszel is élveztem, az ünnepek alatt is, de most pár hete már inkább nyűg és unalom csak.


Kb. ez a "pilates wife" életstílus, a napjaim nagy része azzal telik, hogy magammal foglalkozom, vagy olvasok, sorozatot nézek, várom, hogy valamelyik barátnőm rám érjen épp. De unom, az az igazság.


A párom viszont azt mondja, hogy ő nem akarja, hogy elmenjek valahová dolgozni, mert neki szüksége van rám itthon, arra, hogy ráérjek, ha épp szüksége van rám és hogy 2 hét után elegem lenne a korai kelésekből, abból, hogy kötelező feladataim vannak, hogy más dirigál nekem.


Valahol örülök, hogy ennyire gondoskodna rólam, de közben meg unom is már azt, hogy a semmiről szólnak a napjaim és arról, hogy azt várom, éppen mikor ki ér rá.


márc. 4. 20:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát te nem vagy normális. Gondolj már kicsit magadra. Mi lesz ha nem lesz nyugdíjad, cseded gyeded? Mi lesz ha elhagy a férjed? Nem lehetsz ennyire ostoba hogy kiszolgáltatod magad.

És mi az hogy nem szeretné? Miért mert akkor nem tudsz neki pattani? Vagy ha bedurvulna a férjed akkor ott tudnád hagyni?

márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Nem a pénz tart mellette, előtte sem nélkülöztem soha, nélküle sem tenném.


Most sem a pénz miatt mennék dolgozni, nyilván egy 4 órás munkával nem keresném magam halálra. Csak lenne napirendem, lenne minden napra célom, teendőm.

márc. 4. 20:21
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom hogy te a pénzért vagy vele! Azt mondom gondolnod kell a jövődre és elmenni dolgozni mert bármit hozhat az élet. Jó ha van egy stabil állás.
márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

A jövőm úgymond biztosítva van már, hála a családomnak.


Én inkább a mentális egészségem miatt gondoltam valami munkára.

márc. 4. 20:25
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vmi képzés és utána valami langyi meló? Addig se 100% unalom lenne, hanem vmi napirend alakulna, plusz/más/új teendők, ilyesmi...
márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
48%
Inkább bele se megyek. Kérdező azt csinálsz amit akarsz.
márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a helyzetben nem fogadnék szót. Meg is őrülnék egesz nap a 4 fal közt unatkozni. Na meg kell a saját jövedelem, nem tudhatod mit hoz a jövő.

Amugy az enyém is ezt akarja, de a mi helyzetünk más; nagy ház, es hol kettő, hol 4 gyerek (mozaikok vagyunk), vagyis unatkozni, meg magammal foglalkozni van a legkevesebb időm, valóban szükség van rám itthon. Most csedet kapok, aztán beszállok legalább egy kicsit a vállalkozasába, amit itthonról végez. Meg van egy lakásom kiadva, onnan jön kis pénz.


De a te helyedben ezt nem fogadnám el. Miért akarja ennyire? Ahogy irod nem letfontosságú, sőt felesleges. Van amikor ez egyfajta korlátozás, bezárás

márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Gondoltam erre is, de nem tudom, közel 28 évesen nem lennék-e öreg újra egyetemre menni?

Meg én jogot végeztem, ott a vizsgaidőszakok kis túlzással a meghalásról szóltak, nem tudom, kell-e nekem ismét az a 2x6 hét agybaj, ami vizsgaidőszakban jött mindig (nekem anno amiatt pánikbetegségem is lett).

márc. 4. 20:31
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok


Szó se volt egyetemről. Egyébként nem, nem lennél túl öreg.

márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Azért akarja (szerintem), mert kötetlen a munkaideje, ő osztja be magának, mikor dolgozik.


Így, ha éppen már délután 2-kor végez, akkor tudunk együtt lenni egész nap. Ha munka miatt utazik, gond nélkül tudok vele menni, nem kell sakkozni a szabikkal, szívességet kérni kollégáktól stb. Szóval lényegében a rendelkezésére állok bármikor.

márc. 4. 20:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!