Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondtad a szeretodnek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtad a szeretodnek ha beleszerettel? Ha nem hogy leplezted h netudja meg?

Figyelt kérdés

márc. 5. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1 olyan kapcsklatom volt ami szexkapcsolatként indult.

Nem mondtam el neki hogy érzek mivel olyanok meg se èrdemlik, akik csak használnak.

Nem kellett lepleznem sem mivel attól még lehetek boldog mosolygós, felpörögve, akkor se tudja a másik, amig azt ki nem jelentem.

márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam bele szerelmes, bár azt allitotta utólag hogy néha úgy érezte..mert úgy viselkedtem🤷‍♀️.Egyes pasik a gyengédségt, az empatiát, és azt hogy jól érezzük magunkat együtt is felreértik..
márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szerelmes voltam belé, ezért feküdtem le vele először, azt hittem, ő is. Valami fenomenális volt a szex, ezért folytattuk, annak ellenére, hogy úgy tűnt, neki csak a szexről szól a dolog. Aztán egyre többet utalt arra, hogy ez számára nem csak a testiségről szól, és végül elmondta, hogy szeret, és utána én is neki. Pontosan tudom, hogy ez semmin sem változtat a kapcsolatunkban, mégis azért jó, hogy kimondta, hogy tudom, és hogy ő is tudja.
márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előbb kell beleszeretnem, utána lehet a szeretőm.
márc. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3as,ha semmin sem változtat ergo nem lesztek párkapcsolatban,mi értelme volt? Szerelmesek vagytok rendben, folytatás? Csak nekem tűnik ez olyan befejezetlennek..🤷‍♀️
márc. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös, az ilyen helyzetekben értelmet keresni felesleges. Ha csak az eszemre hallgatok, nem mentem volna bele ebbe az egészbe nyilván. Ugyanolyan szélsőségesen gondolkoztam erről a témáról, mint a gyakorisok többsége. Viszont annyi pluszt ad ez mindkettőnknek, hogy nehéz elképzelni, hogy valamikor is véget tudunk vetni ennek.
márc. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3as valszeg nő vagy😀😇
márc. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szereto=hasznalati targy.. ezt mondogasd magadban !
ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!