Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy jussak túl azon, ahogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jussak túl azon, ahogy a párom viselkedett velem, pl. nem akart megcsókolni?

Figyelt kérdés

Régen, mikor még nem voltunk rendesen egy pár, próbálkozott "barátság extrákkal" nálam, de sokszor úgy éreztem, hogy csak unalmában, vagy mert a 10/10-es, neki tetsző lányoknál nem volt esélye. De mindig az volt, hogy pár napig kedveskedett, tette a szépet, utána meg egy paraszt lett hirtelen...


Pl. mondta, hogy van két órája között 30 perc szünet, feljönne hozzám, ha lesz_pom (úgy, hogy akkor kettesben még nem is voltunk, baráti társaságban találkoztunk csak). Vagy közölte, hogy azt felejtsem el, hogy megcsókol és mikor azt hittem, viccel, eltolt magától, hogy nem, ő ezt komolyan mondja, mert neki a csók az intim és azt csak barátnővel. Ezek már egy éve történtek, azóta változott/változtatott. Nem feküdtem le vele akkoriban, sőt, az akkori viselkedésével nagyon megbántott, fél évig nem is beszéltem vele, kerültem társaságban is.


Utána randikra hívott, kedveskedett, virágot küldött stb. Együtt vagyunk 2 hónapja, de még most is eszembe jut néha az, mikor nem volt hajlandó megcsókolni, vagy, hogy miket mondott a fülem hallatára a barátainknak...

Akkoriban még volt barátnője, de nagyon rossz volt a kapcsolatuk, inkább csak megszokás volt már. Külön szobában aludtak, semmi intimitás nem volt közöttük, a lánynak is volt más a kapcsolatuk alatt... Mégis, úgy, hogy ott ültem vele szemben és előtte este nekem írogatott, hogy mennyire velem menne haza a buliból és csak rám vágyik, ott mondta hangosan mindenkinek, hogy neki a barátnője az élete szerelme és senki mást nem tudna maga mellé elképzelni, neki ő az igazi. Ez is nagyon megalázó volt, hallgatni, ahogy percekig istenít egy lányt nekem, miközben tudta, hogy tetszik, vonzódom hozzá.


Nem akarok egy insecure, hisztis barátnő lenni, de sokszor eszembe jutnak ezek a dolgok, és nem tudom, hogy azért van-e velem, mert jobbat nem talált és nem akar egyedül lenni?


márc. 5. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy ennyire tartod magad, hogy egy ilyen hazudozó, csalfa idiótával vagy együtt.
márc. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Választ nem tudok, csak egyetlen kérdés merült fel bennem:

Hogy tudtál ezek után összejönni vele?? Én úgy küldtem volna el a francba, hogy többet szólni se merjen hozzám.


Amúgy igen lehet azert van veled mert épp nincs más

márc. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Legyen onbizalmad es hidd el h teged akar.
márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek mondd, hogy ez kamu.
márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
#4 az hát. És szánalmasan gyenge.
márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem az.
márc. 5. 22:24
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Én őszintén szólva nem látom hol a gond kérdező. Tudtad, hogy barátnője van, tudtad, hogy csalja másokkal, veled is szeretné, hallottad, hogy hogyan beszélt róla, neked mondta, hogy csók csak párkapcsolatban történik nála és mégis összejöttél vele. Akartad őt, tessék a tiéd.

Örülj neki ha neked egy HŰTLEN KÖCSÖG kellett ennyire!


Sok boldogságot!

márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy megtudtam volna, hogy párja van zavartam volna melegebb éghajlatra. Te mit csináltál? Végig hallgattad amit mondott neked és másnak. Felhívott, hogy sz*pd le, semmi csók, szex mint egy büdös qrvát. Erre te jársz vele, mert aztán kedves volt hozzád.

Semmi, de semmi önbecsülésed nincs. Szerinted majd akad olyan pasi aki téged megbecsülne ha neked mindegy hogyan viszonyul hozzád, olyan bunkók tetszenek neked? LOL. Vonzó. Ez aztán jó érv.

Vicces komolyan az egész helyzet. Előszeded őt, de te ugyanolyan primitív vagy mint ő. Azért, mert vonzó együtt vagy vele.

Tudod kinek kéne a drágalatos párod? Még pár lábtörlőnek, mint neked.

Normális nőt és férfit a hányinger kerülgeti tőle!!!

márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Szakíts vele holnap és ha ha van rá kereted, vagy amint lesz rá menj el pszichológushoz. Abnormális amit leműveltél.
márc. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mit kell ezen őrjöngeni a válaszolóknak. A pasinak akkor már nem volt barátnője, külön szobában aludtak mint lakótársak.

Az előadás valószínű neked szólt mert valamin megsértődött rád. Hülye a srác, de nem megcsalós csak egy barom, akinek az agyára ment a sok szexkapcsolat sztori gondolom, meg kivel mit csináltak meg és vele miért nem stb. Egy idióta volt, de ha szereted, nézd meg mennyit változott és nagyjából képes e már gondolkodni.

márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!