Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Szóval kezdem a legelején, megismerkedtem egy fiúval, akivel már ismertük egymást, de csak nagyjából, látásból.

Mindketten párkapcsolatban élünk. Az enyém borzasztó, mérgező, nem bírok szabadulni a pasimtól. Az övé látszólag szerelemmel teli, boldog párkapcsolatnak tűnt, de időközben kiderült, hogy ők sincsenek meg valami fényesen. Alig van szex, stb. 2 hét chatelés és telefonálgatás után találkoztunk, egész éjjelt végig töltöttük a kocsiban és beszélgettünk. Sőt meg is csókolt. Érdekes érzelmek vannak bennem, nagyonis tiltott dolognak tartottam ezt köztünk, de valahogy mégis belementem. A fiú nem egy ártatlan bárányka, rendesen benne van a férfiasság. Az elején ígért nekem fűt, fát. 0-24 chateltünk, de a találkozó óta valami megváltozott. Igazából ugyanúgy keres, de sokszor feljönnek a testi dolgok…Találkozó végén elejtett, egy olyan mondatot, hogy na még szexben kéne megnézni, hogy működik-e köztünk a kémia. De végig azt hajtogatta, hogy ő komolyat akar tőlem, ha akarna valamit már rég rám ment volna. Illetve megkérdezte, hogy mi a véleményem róla.

Nem vagyok egy prűd p*csa, de ez még nekem is furcsán hangzott. Szerintetek csak szexre kellek?



márc. 13. 00:29
A kérdező szavazást indított:
Csak szexre kellesz
Fontos a szex, ha az működik lehettek egy pár
26 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy csak dugni akar.


De lényegében megcsalta a párját veled egy csókkal, őszintén te meg tudnál benn bízni ezek után?


Én nem. Mi van ha te is erre a sorsra jutsz....

márc. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Ha neki a kapcsolatában kevés a szex még jó hogy olyanra akar cserélni ahol van.

Nekem is alap hogy a szex legyen tökéletes aztán abból lehet kapcsolat.

A toxikus kapcsolatból tőle független is muszáj vagy kiszállni.

márc. 13. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én undorodom az ilyen féreg pasiktól. Ha nem jó a kapcsolata, szakítson. De milyen az már, hogy kb azt mondja, gyere, előbb felbróbállak, jó leszel-e? Mint egy zoknit bakker...

Amúgy az is lehet, hogy csak szexre kellesz és otthon teljesen jól megvannak.

Te meg a másik fele vagy, ha sz@r a kapcsolatod, miért nem szakítasz? Olyan nincs, hogy nem tudsz megszabadulni. Csak határozottan le kell zárni.

márc. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Két hűtlen ember egymást kerülgeti. De az egészen biztos, hogy az illető veled csak dugni akar.
márc. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te tényleg nem vagy azzal tisztában, hogy amíg összevissza hazudozol, hogy "nem vagy képes szakítani", addig soha senki nem fog téged komolyan venni és csak a hozzád hasonló gyáva, hazug, hűtlen férgek fognak veled szóbaállni?

Amíg ennyire tartod magad addig ennyit érsz, és amíg ennyit érsz, addig ennyit kapsz..

márc. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!