Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfiak!40-50 evesek Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak!40-50 evesek Volt olyan hogy bevallaltatok egy gyereket ennyi idosen? Milyen gondolatok kavarogtak bennetek ?

Figyelt kérdés
Megfordult a fejetekben hogy talan nem latjatok felnoni?
márc. 14. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Csak az izgatja az ilyen vén manuszokat, hogy a 20 évvel fiatalabb Mancikát lehessen még egy ideig lehetőségük kúrni. Ha ennek a gyerek a feltétele, akkor arra is hajlandóak, csak a pina meglegyen. Nem érdekli egyiket sem az, hogy a gyerekkel mi lesz, na meg ha szerencséjük van, akkor az érettségijén mindenki a nagyapjának nézi az apja helyett. A fiatal pina hatalma mindent visz a kapuzárásos fószeroknál.
márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

54 volt a férjem amikor megszületett a lányunk.

Olyan nagyon akartuk, hogy ez mindkettőnk számára felér egy csodával.

Elveszítette a gyerekeit, feleség lelépett , vitte a gyerekeket is.

Minden vágya ez volt.

Azt mondta apa akar lenni, de neki ez nem adatott meg.

Mindene a lányunk.

márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Ami kavarog bennem, hogy miért nem tettem meg korábban (na jó megvan az oka: nem ismertem még a mostani páromat). Miért ne látnám felnőni??? Nem tervezem, hogy 60 évesen meghaljak. Ja, hogy mire 30 lesz addigra már öregember leszek, na és? Amikor leginkább szüksége van rám - az első 18-20 év - akkor még bőven erőben leszek (aktív életet tervezek, s teszek is érte, hogy jó formában maradjak). El fogom tudni indítani az úton, de utána úgyis neki kell megállnia a lábán.
márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Hát #1, miattad nem veszik fel velünk a kapcsolatot a földönkívüli civilizációk. Idejönnek fényévekről, remélve, hogy értelmes élőlényeket találnak. Erre meglátnak téged, tévedtünk bocsi, húzzunk vissza a 3.14csába.


A 40 éves ember (nő és férfi), mióta vén?


Igen, nekem is született gyerekem, amikor 40 éves voltam, meg még egy 44 évesen. Termeszetesen egy fiatal pinától, mint olyan találóan megjegyeztétek. A fiatal pina az a feleségem, 5 év a korkülönbség köztünk.


Na most kérdező, mikor kéne gyereket csinálni? 17 évesen? Ha akkor elüt egy autó pl., akkor sem fogod látni a gyerekedet felnőni. Nézz utána, mennyi Magyarországon a fériak várható élethossza.


#2, neked ❤️

márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Bevállalják, mert felelőtlenek. A gyereküket megfosztják maguktól, de muszáj megmutatni, hogy a poros sperma is működik. Undorítóak az ilyen vén fószerek. 40 felett minden nemű embert elköttetnék. Önző rohadékok.
márc. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
#5 kispajtás hidd el nem a 40-es pasik nyúlják le tőled a fiatal csajokat, hanem azok nem akarnak veled kezdeni 😂
márc. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
Manapság sokan bevállalják, nem véletlen, hogy ennyi selejtes kölyök van.
márc. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem 2 negyvenes férfi közt is nagy különbségek lehetnek. Akinek jó az egészségi állapota, biztos anyagiakkal rendelkezik, az sokkal bátrabban bevállal egy gyereket, mint aki már lerobbant. Ma már tényleg a legtöbb ember megéri a 75 évet, ha sportol, nem dohányzik, egészségesen étkezik. Ha meg baleset miatt hal meg, az más, az fiatalabb korban is történhet.
márc. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
#7 egyetértek veled. Te vagy a legjobb bizonyíték az állításodra.
márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

Az én apám fiatal volt mikor születtem, utolsó.

Abban az idöben nem volt szokás 40 felett szaporodni, hála istennek.

márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!