Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akinek nagyon jó a kapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nagyon jó a kapcsolata a párjával! Bántott már meg titeket valamivel,ami nagyon fájt?

Figyelt kérdés
márc. 15. 17:27
A kérdező szavazást indított:
Nem bántott meg soha
Igen,megbántott már,de kibékültünk
13 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindketten bántottuk már meg mélyen a másikat. De meg tudtuk beszélni, tul tudtunk rajra lepni es egyutt fejlődni.
márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Amikor megbántott téged,nem gondoltál arra,hogy ilyet nem mond olyan,aki szeret téged? Nyilván nem tudom miről van szó,csak érdekel,hogy mi játszódott le benned. :)
márc. 15. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Még huszonévesen talán igen, amikor meg onerzetesebb voltam es kevesbe ismertem a társam. Most mar ismerem, mint a tenyerem tudom, hogy kolerikus típus, az első 5 percben amit indulatbol mondd, konkretan semmit sem kell komolyan venni. :) Amikor en tettem mélyen rosszat vele, akkor egyutt jartunk a végére, hogy mi miert történt, egyutt ertettuk meg es vegul tuljutottunk rajta.
márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem ez a legtöbb kapcsolatra igaz. Bántottam meg én is őt, de megtudtuk beszélni.
márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem.
márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen és én is őt. Ilyen a kapcsolat. Nem lehet tökéletes, jó állandóan.
márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#2

Nálunk az elején volt ilyen, mikor még nem ismertük egymást annyira. Véletlenül sikerült nagyon érzékeny pontra tapintania. Lehet, hogy másnál ez egy ártatlan poén lett volna, de nekem az az egy megjegyzés nagyon rosszul esett.

Megbeszéltük, elengedtük.

márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze. Nagyon rosszul fogott fel egy dolgot mert nagyon önérzetes, és nagyon hosszú ideig tartott míg meg tudtuk beszélni. Ő is bántott már meg engem.
márc. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!