Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit éreztek,amikor hiányzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek,amikor hiányzik a szerelmetek? Hogy tudnátok leírni? Mihez lehet hasonlítani az érzést?

Figyelt kérdés
márc. 15. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vágyat érzek arra, hogy vele legyek. Kicsit az őrületet súrolja, néha kicsit, néha nagyon, akkor már tényleg azt érzem, meg fogok őrülni.
márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb: ahogyan az előttem lévő is leírta , olyan mintha hiányozna a másik felem és nélküle nem találom a helyem , csak fél embernek érzem magamat csupán .
márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Cserbenhagyásnak élem meg, mivel általában akkor veszem észre a hiányát, amikor szükségem lenne rá, es akkor nincs jelen.

Amikor úgy nem számithatok a másikra. Amikor egyedül vagyok magamra, hiába is van párom.


Egyébként nem is tud hiányozni mert velem van, nincsenek "űrök" vagy olyan szakaszok amikor hiányát kéne éreznem más értelemben. Pl munkahelyen is állandoan hívogat, elém jön, vagy bevisz stb.

márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mintha éppen abban a pillanatban nem létezne más ismerősöm a világon
márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem is hiányzott már nyilván párom, de nem volt azért ilyen tragikus érzés. Vártam, hogy találkozzunk, de inkább izgatottsághoz hasonlít, nem fájdalmas és le tudtam közben foglalni magamat a hobbimmal vagy valamivel. Jó, mondjuk olyan nem volt, hogy napokat kellett volna a másik nélkül tölteni, randizós időszakban is gyakran találkoztunk, utána meg maximum a munkaidőt kellett kibírni.
márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!