Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szégyelnétek,ha olyanba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyelnétek,ha olyanba szerettek bele,aki nem viszonozza? De tud róla,hogy ti szerelmesek vagytok.

Figyelt kérdés
márc. 15. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Ha nem viszonozza, akkor kirakom az életemből. És ez nem sértődöttség, csak azt fejezem ki, hogy felesleges emberre nincs szükségem.

Erre egyébként is ráharaphat majd, mert innentől kihívást jelentek neki. Az persze más kérdés, ha addigra ő nem érdekel már engem. Káromkodhat, de ő cseszte el. Akkor utána már tiltom is, szóval ő égeti magát.

márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De nem folytatnám vele az ismerkedést, a közös együttlétet, stb.-t, mert csak magamat kínoznám vele.
márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Én ugy vagyok vele én olyat bukok el aki nem szeret, a másik meg olyat, aki szereti.

Igazábol nem en vagyok a vesztes. Inkább nyerek ezzel, hogy nem köt le.

márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyelleném, de simán továbblépnék. Minek fussak olyan szekér után ami nem vesz fel?
márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Miért kéne? Ezt nem lehet irányítani. Mondjuk akivel én voltam így, ő utólag azt mondta hogy nem tudta... Pedig a vak is látta rajtam.

Egyébként meg sokkal nagyobb szégyen egy baromba beleszeretni.

márc. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tőled tudja vagy mástól tudja, hogy szerelmes vagy belé, mert nem mind1.
márc. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kicsit igen.
márc. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha tudja, akkor én nagyon. De igyekszem eltitkolni, nem szokott kiderülni. Most épp így is lenne miért szégyellnem, mert foglalt, de mivel nincs köztünk semmi, és ezt sem tudja sem ő, sem senki, nem vagyok hajlandó. Elég baj ez nekem szégyen nélkül is... Én nem tudok pikk-pakk túllépni rajta, úgyhogy hosszas szenvedés előtt állok.
márc. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Van rajta kívül több millió ember, miért kéne az eggyel foglalkoznom?
márc. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!