Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krómgyűrű kérdése:

Miért van az, hogy ha egy lány megtetszik, akkor gyakran fantáziálok róla, illetve a közös jövőről?

Figyelt kérdés

Sajnos elég gyakran tapasztalom magamon, hogy ha van egy kiszemelt, akkor túlságosan is beleélem magam a kialakult helyzetbe, méghozzá fantáziálok, tervezek, és a többi.


Azonban hátrányként élem meg, mert eddig mindig ilyen helyzet elbukott és így sokkal jobban fáj a visszautasítás. Túlságosan is beleélem magam, hogy a kapcsolatból lehet valami. Ilyenkor veszem észre, hogy csalódtam magamban és szomorú vagyok.


Más is járt így vagy csak én vagyok ennyire álomszövő, elvarázsolt lélek?



márc. 16. 04:44
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Az embernek lehetőleg értelemmel kell élnie.
márc. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
A terveiddel az álmaiddal semmi baj nincs, sőt szerintem becsülendő ha egy férfi el szeretne köteleződni. Mert vannak olyanok akik ettől félnek. De készülj fel érzelmileg a rossz dolgokra is. Ne vegyél mindent 1000%-nak. Legyen a fejedben a nem biztos érzése is. Nem szabad ennyire vakon hinni a kapcsolatokban és az álmaidban.
márc. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
71%

Valszeg inkàbb kötődési gondod van.


Anyàdék szerettek, boldog,teljes csalàdban nőttél fel?

márc. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Anyámék szerettek, viszont sajnos nem voltunk boldog család. Szülők nagyon sokat veszekedtek előttem, valamint néha kaptam leszúrást (pl. Ilyet ne csinálj, ez nem neked való, biztos nem fogod bírni, ne ez legyen a hobbid, nehéz lesz neked az a középiskola, stb.), ami ez utóbbi kihatással lett az önbecsülésemre is, mint később kiderült.

márc. 16. 13:13
 5/10 gabor49 ***** válasza:
nem vagy egyedül én is igy vagyok
márc. 17. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Senior Séf ***** válasza:
47%
Mert ez kell ahhoz, hogy végül összeszedd a bátorságodat.
márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd ezt pontosabban, Utolsó? Mármint az álmodozás kell ahhoz, hogy bátrabb legyek?
márc. 18. 18:44
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
az almodozas kell ahhoz hogy kesobb jobban osszetudj omolni azert mert nem ugy alakultak a dolgok ahogy azt tervezted..
márc. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Nincs ezzel baj. Csak legyél tisztában a realitással is. Fantáziálj nyugodtan, ez egy szabad tevékenység, szerintem kifejezetten építi az embert. Csak a végén lépj ki és legyél jelen a valóságban. Tudd felmérni a valós lehetőségeidet egy nővel.

Ugye amikor elfantáziálgatsz arról, hogy adott helyzetben mit fogsz neki mondani és ő mit reagál, akkor az egyértelmű, hogy csak a fejedben van így. Simán lehet, hogy egészen ellentétes reakciója lenne vagy a valóságban el sem jutnátok egy olyan helyzetig..

Én is rengeteg dolgot elképzelek, de ezeket a dolgaimat meg is tartom ott, mert tudom, hogy amúgy irreális, lehetetlen. Mégsem fogok lemondani erről a tevékenységről, mert olyan jó. Hogy ennek így van e hatása az éritett embrekkel való kapcsolatomra? Elképzelhető. De főleg akkor, ha esetleg a másik fél is hasonlót művel magában. Avagy egymásra vagyunk hangolódva.

márc. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"túlságosan is beleélem magam a kialakult helyzetbe, méghozzá fantáziálok, tervezek, és a többi."

Szerintem nem odaillőek vagy még koraiak az elképzeléseid a már kialakult helyzethez képest. Inkább csak álmodozás, de lehet, hogy teljesen irreális, vagy még nem tartotok ott.

Jó, ha türelmes vagy, és szép lassan teszel valamit, haladsz az álmaid felé.

márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!