Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedvezményeznétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvezményeznétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozok a főnökömről van szó. Ő 10 évvel idősebb férfi, van egy fia is. Nem látom mindennap vagy ha látom is csak pár pillanatra. 1-másfél hónapja elkezdett likolni, aztán rám írt, beszélgettünk minden rendben ment. Találkoztunk háromszor, elvitt étterembe, voltam nála megbeszéltük hogy nem mondunk senkinek semmit amíg nem tudjuk mi se hogy merre alakulunk, hogy ne legyen

pletyka. Másfél hete írt reggel hogy miújság vele, én vissza írtam kérdeztem is tőle és megnézte aztán nem írt vissza. Személyesen ha találkozunk köszönünk, néha megkérdezi minden rendben-e de nem tudom, hogy mi történt miért nem ír, mi ez a megkeredés. Már rég írtam volna neki szívem szerint de túl nagy az egóm szerintem, meg nem is tudom mit írnék ezek után hogy nem írt vissza. Megkéne kérdeznem van-e baja vagy mit? Ti ráhagynátok ha ennyire hanyagolnak titeket vagy nem hagynátok ennyitől veszni?


márc. 16. 07:19
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Ő nagyon is jol tudta merre akar alakulni. Ez csak neked volt kérdés.

Szerinted mit akarna egy főnök az egyik gyármunkástól? Már az is tré hogy eddig lessülyed hogy egyaltalán leáll velük. Biztos nem fel akart emelni főnökasszonynak. Nyilván.

márc. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
😆 nem vagyok gyári munkás, soha nem is voltam. Ha annyira ágyba akart volna vinni a találkozók alatt megtette volna vagy adott volna arra utaló jeleket de ő mondta, hogy lépésről lépésre haladjunk.
márc. 16. 07:41
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Csak gondolj bele: Ha valaki tényleg érdekel, akkor nem felejtesz el visszaírni neki.
márc. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem kezdeményeznék.

Valószínűleg nem bírt ágyba vinni

márc. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Valòszínű részéről ennyi volt. Nem erőltetném a ráírást, minek alázkodnál meg? Gondolkozz racionálisan, ha akarok valakit, akkor keresem! Nem?
márc. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. válaszoló, igen de ez az én részemről is lehet így, hogy én akarom őt akkor miért nem keresem?! Lehet kíváncsi,hogy én keresném-e. De én is úgy gondolom, hogy nem írok neki hiszen ő nem írt vissza.
márc. 16. 08:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó akkor írj neki. Ha arra sem válaszol, akkor legalább megnyugszol hogy tényleg nem erdekled.
márc. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Meggondolta magát veled kapcsolatban.

Hagyj szabad folyást az eseményeknek, ne kezdeményezz nála.

márc. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván arra jutott vagy eleve úgy gondolkodott, hogy nem szeretne tőled semmi komolyat.

Akit érdekelsz, az nem így viselkedik!...Persze ezt te is tudod, csak még reménykedsz. Szerintem érdemesebb lenne elengedni.

márc. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a haladjunk lépésről lépésre is szerintem átlátszó taktika. A konyhafőnököknek általában olyan a jelleme hogy ha valakit meg akarnak szerezni, azt megszerzik, aztán jöhet a másik, tapasztalatból mondom.
márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!