Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan h beletudnal szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan h beletudnal szeretni a masikba de nem engeded meg magadnak igy csak vonzalom marad?

Figyelt kérdés
Nem engeded meg magadnak mert felsz vagy nem lehettek egyutt vagy a masik nem vizonozna stb, igy elnyomod es nem alakul ki csak megmarad a vonzalom szintjen

márc. 16. 10:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Igen volt ilyen. 28 voltam, a lány 18, nem lett volna jövője.
márc. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Volt ilyen az életemben. Ő 34 volt és férfi én 41 és nő.
márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen az alfák ilyenek. Vagy a helyes pasik. Egyszerűen lapozok tovább.


Volt már aki viszont rámszállt. Elküldtem azt is messze magamtol.

Rengeteget bizonyitott az elején már csak azért is, hogy egyáltalán szóba álljak vele és meghallgassam. Már ehhez is rengeteget tett le.

Nem volt semmi bizalmam. És azért sem mert a barátomtol kérte el az elerhetőségeim akivel szakitottam de sevelednelkuled volt még)es teljesen olyan volt mintha pasik passzolgatnának engem egymás között. Meg nem is akartam helyes pasikkal lenni akikre hajt mindenki. Meg a barátomat szerettem is. És el is kóltöztem 100km-rel is arrébb.


Úgy érzem a lehetetlent teljesitette azzal, hogy én eljutottam addig, hogy mostmár meghallgassam, és aztán hogy tudok benne bízni. Ha nekem mondták volna hogy vele fogok járni, kiröhögtem volna.

Így indultunk.

márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Igen, csak párja van
márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha vki nem kell (pl csak használgat de én éreznék iránta), keresek mást, akinek nyíltan kiadhatom az érzeseim és nem kihasznál.
márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mióta tudatosabban élek ilyen szempontból, azóta igen, sok mindenre és mindenkinek nemet mondok, vagy eleve el sem jut idáig a dolog. Igen, van köztük olyan, aki borzasztóan bejönne, de őszintén szólva nem hiányzik a baj. Így inkább kerülöm. A problémát is, illetve magától az illetőtől is igyekszem három lépést tartani, bár kedves maradok, mégsem nyomulok...Legalábbis én így érzem.
márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor ezekbe az emberekbe beletudtatok volna szeretni csak elnyomtatok?
márc. 16. 12:22
 8/16 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok: egy alapbetegség miatt nem merek lépni.
márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Van.
márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
6 mi a titok?
márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!