Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők volt már 185feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők volt már 185feletti kicsit pocakos pasitok?

Figyelt kérdés

márc. 17. 08:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Most is az van.
márc. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

En is ilyen vagyok 190cm 106kg

Gáz?

márc. 17. 08:16
 3/29 anonim ***** válasza:
76%
A gáz az, hogy ilyen a nyelvezeted hogy "gáz".
márc. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

1 szóval is elárultad már magad. A többi mondatoddal meg igazolod is.

Nem a magasság pocak itt a problem. Nézz szembe magaddal.


Akikért omlanak a nők és tapadnak rájuk a nők és akik cserelgetik is a nőket, azok tudod hol kezdődnek? Tudják hogyan kell a másokkal beszélni akkor is ha az beszol hisztis vagy kiröhögi, vagy pökhendi vagy nárci, bármilyen a nő(vagy másik ember), befűzik simán és soha nem sértik meg. Profin manipulálnak bárkit. A legutolsó pondró vagy nyomorék nő is issza a szavaikat is. Akkor is ha pocakosak. Vagy lúzerek. Vagy bármi.


Amig te önmagaddal nem nézel szembe es másokra vered le a bajaid ami benned van(tehát te magad vagy nyomorék), addig szívás.

márc. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%

Én úgy tekintem, hogy az van. 186 centi, 91 kiló, csak kis pocakja van, akkor látszik, ha ül.

Ehhez képest +15 kilóval, 106 kilóval már nem csak pocakja lenne, hanem elhízott lenne. Szerintem.

márc. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
17%
Igen. Most ilyennel vagyok egyutt. Én sem vagyok vékony. A pocak engem nem zavar, a csóróság annál inkább.
márc. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon pocakos volt. Miért kérdezed?
márc. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
38%
Volt. A 190 cm 106 kg nem gáz. De a viselkedésedtől egyből hányingerem lett.
márc. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
48%
Nem volt, utálom a tramplikat.
márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Van itt pár ember, javítok jó pár ember aki abban éli ki magát hogy a kérdezőbe akarja törölni a sáros csizmáját!

Én ezt nem hagyom! Ennyi

Aki 2komment után meg 1teljes profilt tud mondani, rendőrségnél tegyen kísérletet, tuti örülni fognak neki!

márc. 17. 09:01
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!