Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor és hogyan mutassam be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hogyan mutassam be itthon a barátomat?

Figyelt kérdés
Ő az első komolyabb fiú az életembe. Már lassan négy hónapja tart a viszony. 25 éves vagyok ő pedig 27 nyilván nem vagyunk már gyerekek. Komolyan gondoljuk mindketten. Itthon élek a szüleimmel, és annyira nem tudom hogy kellenne ezt legközölnöm. Tudják itthon hogy van ő sokat találkozunk aztán ennyi. Nyilván nem hülyék a szüleim sem sejtik, hogy van valami. Szóval mégis hogyan?

márc. 17. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan, elmegy hozzátok és bemutatod, hogy ő Béla a párom.
márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ennyi, nem kell túlgondolni.
márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Béla majd teszi a dolgát és jó estben megkedvelik.
márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyu, alu, szeretném Bélát bemutatni a hétvégén. Osszeulhetnénk egy kicsit hogy megismerjétek Ti is?
márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyum 2 hét után ismerte exemet és páromat is. Mi ebben a kérdés és a gond?
márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom ha bántásnak veszed, tényleg nem annak szánom, de szerintem 25 évesen már ennek nem kellene ekkora problémát okoznia. Én az első barátom 17 évesen mutattam be itthon, akkor agyaltam ezt ennyire túl, izgultam stb. Ma már 23 évesen ezen egy percet sem agyalnék, főleg úgy, ahogyan te is mondtad, hogy alapvetően tudnak róla. Hívd el az egyik hétvégén hozzátok ebédre és hidd el minden megy majd magától.
márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!