Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez az érzés szerelem lehet ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az érzés szerelem lehet ? Ha nem akkor mi ez ? (Kissé bővebben lentebb!)

Figyelt kérdés

Röviden annyi hogy össze jöttem 3évvel ezelőtt egy nővel. Nagyjából 1 évig bírtuk egymás mellett és szakítottunk.


A nőről érdemes tudni, hogy számomra (és szerintem minden más férfi szemében is) rettentően csinos és bájos a nő.

Hosszú fekete haj,nagy barna szemek, pici telt száj,

pici derék nagy csípő hatalmas formás popsi és mellben is nagyon ott van!Barnás bőr. Tehát eddig fejben teljesen jó is, legalábbis számomra addig amíg alkalmi együttlétre nem kerül sor. Mivel már lassan évek óta vissza járunk egymáshoz (kisebb nagyobb szüneteket tartva) így mire szex re kerül sor (vagy épp szex közben) eszembe jut valamiért, hogy megcsalt engem

a szemembe hazudott többször is.

Tulajdonképp szakításunk után kb 3héttel később számomra hihetetlen dolgokat halottam róla vissza.Konkrétan egy k*rva volt a nő de ebből az a jó, hogy amíg vissza járt addig én ezt élveztem nagyon is, mivel ritka jó volt az ágyban. És ő ezt tudta is :)

Szóval a lényeg, hogy most pár honapja szex közben le lankadok rá ha eszembe jut számomra mennyire taszító a viselkedése, nem kívánom őt egyáltalán mint nőt. A nő már nem akar velem lenni se mivel képtelen vagyok ennyi idő után 100% teljesíteni.

Ez mitől lehet ?

Egyáltalán miért most csinálom ezt mikor közben már évek óta külön vagyunk ??? Tehát eddig miért nem zavart ?

Ha már ennyire ilyen módon körbe írtam őt és képes vagyok miatta kiírni a kérdést ez akkor szerelem lehet ?

De ha ez szerelem akkor viszont bennem hatalmas a hiba !

Sőt, elég nagy bajok lehetnek velem!


márc. 17. 22:59
A kérdező szavazást indított:
Szüntesd meg vele az együttléteket és találj másik nőt
Ha nem kívánok hagyjátok egymást(semmi nem jó vissza melegítve)
2 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj, csak az hogy úgymond "többet" is szeretnél tőle mint kefélgetni időnként és a múltját nem tudod elfogadni.
márc. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És ez a többet is szeretnék tőle dolog mulandó ?

Mivel szerelmes soha nem lesz már belém így elfogadtam hogy kapcsolat nem lesz köztünk.

De öt ha meglátom úgy viselkedem mint kisfiú szó szerint. Az a fajta megfelelési kényszer hogy tudom nem kelek és semmibe néz engem csak egy be hódolt eszköz vagyok de már az sem így telket szoba se áll velem!

Az érett döntés lenne ha mást keresnék erre a szerepre ?

Esetleg egy állandó barátnő megoldja a “kötődést” felé ?

márc. 17. 23:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!